Grof Božović se baš iznenadio kada je posle meča čuo pitanje novinarke o derbiju (VIDEO)

Trener crveno-belih nije bio nezadovoljan igrom svoje ekipe, iako je izbegla poraz u 90. minutu

• Cacak

11. april 2016 | 08:25

Navijam za Zvezdu ceo zivot ali jucasnja utakmica je bila sramota... Borac je trebao dobiti sa min 3:0 ali sudije su svirale svaki moguci kontakt I delili bespravno zute kartone Borcu. Da nije bilo sudija bila bi velika sramota Zvezde u Cacku. Svaka cast Borcevim igracima za odigranu utakmicu

• 11. april 2016 | 15:15

Caki Cale

@Cacak

PA DA SRAMOTA JE KAKO SU FUDBALERI BORCA CELU UTAKMICU SIMULIRALI ,AL TO JE IZGLEDA NOVA TAKTIKA KLUBOVA KOJI IGRAJU PROTIV ZVEZDE.NADAM SE DA SUDIJE U SUBOTU NA DERBIJU NECE PODLECI ,JER FUDBALERI PARTIZANA SU POZNATI PO SIMULIRANJU.

• 12. april 2016 | 11:42

Zlatko

@Cacak

Da to mi je pozmato da navijas za crvenu zbezdu u patlidzaninom grbu. Realno bi bilo 3:0 za C. Zvezdu i onaj gol kojeg su dali je plod sretnih okolnosti za Borac.Izgleda da nismo gledali istu utakmicu partizanovac.

• bosanac

10. april 2016 | 22:18

ovaj sudija zadnjh 20minuta nije smio da sudi ni jedan faul blizu zvijezdinog gola, a bilo je oštrh faulov, a igračima borca je dijelio žute i šakom i kapom, sramota.svi komentari su suvišni bruka ako neko na takav naćin želi postati prvak.izjave nekakvog grofa su jadne.

• 11. april 2016 | 07:49

Caki Cale

@bosanac

Cuj bato bio sam u ČAČKU i mogu ti reci da me Borac razočaro.imali su jedan sut i postigli taj gol,a potom do kraja simulirali prekršaje.Sve kad se sabere relno je nereseno.

• grobar

10. april 2016 | 21:24

Zao mi Zvezde.Ne znam kako ce se snaci u Evropi,ipak je to za njih nova sredina.

• 11. april 2016 | 09:42

Lazar

@grobar

I meni je zao partizana ne moze da se navikne da igra u Srbiji ipak je treci najveci Hrvatski klub

• 12. april 2016 | 03:57

Filip

@grobar

Druze,jel si ti krsten?

• grobar

10. april 2016 | 18:38

Zasto?Pa zato gospodine Bozovicu sto se uvijek pamti rezultat.Nece niko razmisljat kakvu je partiju Zvezda pruzila prije sedmicu,mjesec ili godinu dana,nego kojim je rezom mec zavrsen.