• Mire

21. februar 2017 | 17:24

Desilo se i kod mene u Macvanskoj Mitrovici na utakmici fk Santos (romski klub dobio ime po cuvenom klubu Santos iz brazila) trener je bio pokojni Draga trubac koji je u jednom trenutku rekao fudbaleru " sahranim te ba bogda bezi s'halfa idi bidni bek pogino dabogda " ta reakcija je izazvala smeh u publici inace to je bila derbi utakmica iz macvanske mitrovice koju je dobio fk santos protiv fk podrinje rezultat je bio 2:1 za santos , obadva kluba igraju na istom stadionu inace od te utakmice naj bolje profitirala kafana kod BOBE tako da u ponedeljak brodogradiliste Sava je radilo sa 20% radne snage.

3. februar 2017 | 16:34

Vlado Segrt, narodni heroj iz Trebinja, kad bi Leotar gubio kaze sudiji : Sviraj, ono kad svi stoje a nas puca!

• Milos

3. februar 2017 | 15:44

Tako je jedan klub gubio 0:2 na poluvremenu i onda je gazdin potrcko otisao u svlacionicu ali protivnickog tima i dao im taktiku za drugo poluvreme. Pogadjate, na kraju su pobedili 6:2. Nekad i gazda ima dobre ideje.

• mik

3. februar 2017 | 14:29

Ja znam da je gazda jednog tima u vojvodini rekao vise volim da moj tim ispadne samo da moj omiljeni tim bude prvi . Ali ovo je zvanicno rekao , ne u kafani

• Texasm86

3. februar 2017 | 14:18

Slicno kao sto je tole naredjivao dzombi i igracima metalca, bsk borce, smedereva..

• 3. februar 2017 | 15:49

Robi zvezdin cetnik

@Texasm86

Mislis : Slicno sto je Miljan Miljanic decenijama naredjivao...pa kada je to nestalo onda vam Tole krivac

• Da Vinči

3. februar 2017 | 13:51

Ja znam situacijuu u kojoj je jedna ekipa iz Sumadinske lige do 70-og minuta gubila na svom terenu sa 3 0 i kada je mogu reci vlasnik te ekipe mahnuo sudiji sa 50 evra rezultat je na kraju bio 4 3 za domacina. Puka slucajnost

@Da Vinči

A Sinđelić Smederevo 0:3 pa 4:3 prošle gof. jad i beda u sud. režiji i nikom ništa. Jedino ste vi pisali o toj utakmici i NIKO više!???