Najsmešnije puštanje u istoriji srpskog fudbala: Namestili ''iz keca u dva'' i 7+, a svi im se smeju koliko je providno (VIDEO)

Ko kaže da u srpskom fudbalu nema golova i da samo na utakmicama Barse i Reala pada 7+? Ima ih, i to takvih da će se o njima danima pričati, ali nažalost, u negativnom smislu

2. maj 2017 | 21:29

U kojoj kladionici je uopste moguce odigrati utakmicu Trece lige Srbije?

• rika@@ldo

2. maj 2017 | 20:39

Партизан и Олимпија када је Бјековић постигао гол у 96. минуту.Било је то ' 70 и неке , а тада није било судијске надокнаде

• 2. maj 2017 | 23:14

čarls bronson

@rika@@ldo

Bilo je to 1976.godine i tada je spominjan 94.minut, a prava istina je da je utakmica završena četiri minuta kasnije od beogradske OFK Beograd-Hajduk , jer je za toliko i kasnije počela pošto su se Zmajčeki pre početka opraštali od trenera sa kojim su ostvarili opstanak, te sezone, u ligi. Mislim da se radilo o Slavku Luštici. Imao sam tada 14 godina i bio sam na prisutan na Omladinskom stadionu , kao pionir i navijač domaćih skupljao , odnosno vraćao lopte kod istočne tribine, a u jednom trenutku igrač gostiju Željko Mijač me je đonirao jer sam "sporo" obavljao svoju dužnost. Eto, na neki način sam i ja pomogao Partizanu da osvoji titulu i ako nisam njihov navijač.

2. maj 2017 | 19:24

Заборавили смо стару Југу и чувено Шајберово коло када су наместили да Партизан буде шампион и када је онај милиционер на моторциклу прослављао титулу на стадиону ЈНА па замало да попије отказ...

• 2. maj 2017 | 20:45

Osnovani u Gospicu

@Миладин

Zaboravio si staru Jugu i onih tridesetak godina Miljaniceve vladavine i vasih otetih titula

2. maj 2017 | 17:53

Ovo isto kao na 90 posto Partizanovih utakmica, iz 2-1 ili 1-2. Toletova cuvena fudbalska skola.

2. maj 2017 | 17:21

Amateri bi namestili bolje sa vise zara. Ove treba kazniti sto namestaju a ne znaju da nameste. Prebaciti oba kluba u nizi rang.

• П.ф.к

Мало гора глума само , од рецимо меча воша цз из 1 у2 ! 2 0 полувреме , 2 3 крај 5+ !

• Peki

2. maj 2017 | 16:59

Sjajna utakmica sa puno preokreta ...7golova.mnostvo atraktivnih poteza To je ono sto vraca publiku na stadione......ha ha tragicno je sve ovo