Grof nije mogao da prežali 1. minut meča, bivši trener Partizana najavio velike domete!

Šansa Milijaša iz prvog minuta odredila tok meča

• 28

Trener fudbalera Crvene zvezde Miodrag Božović bio je razočaran posle poraza od Voždovca sa 3:2.

- Imali smo u 1. minutu već stopostotnu šansu preko Milijaša, nismo je iskoristili. Gol je bio nesrećan posle toga, psihološki smo pali, rizikovali da primimo još golova. Nismo imali snage da se vratimo - rekao je Božović, dok je kolega Ilija Stolica blistao od zadovoljstva.

>>>Najveća glupost u karijeri: Autogol Anđelkovića za vođstvo Voždovca zaledio Zvezdinu klupu! (VIDEO)

>>>PARTIZAN PRED TITULOM! Zvezda izgubila od Voždovca i više se ništa ne pita (VIDEO) (FOTO)

>>>JEZIV PRIZOR I PANIKA SAIGRAČA: Boaći je dugo ležao nepomičan posle žestokog udarca! (FOTO)

- Pokazali su momci da imaju šampionsko srce, nastavljamo dalje, nadam se da će biti još pobeda i da ako Bog da uđemo u Evropu - rekao je nekadašnji pomoćni trener Partizana.

Posle ovog meča, Partizan je prvi na tabeli sa 49 bodova, Zvezda ima 46.