Dokle ce ovi cigani pricati o moralu? Terzic ga nema a navlaci navijace da lupetaju!

@GROBARI

Da ne poverujes posteniji od Djure, Vučele i Vazure djuture.

• znamo te gugutane..

15. maj 2017 | 11:24

E moj Toncev..ko te ne zna skupo bi te platio..znamo mi da vam je zvezdana dala..i Partizan se vas ne boji da igrate svi i jos 5 igraca iz malane..bojat se sudija treba..u ligi gdje je zvezdani obecana titula sve je moguce..al Partizan ce vas zgazit sa 3-0 i stavit tacku na kraj ovog zvezdinog propalog prvenstva..nista sladje nego uzeti duplu krunu..a vi kad vam dodje zvezda zajedno prodajite kestenje na ulaz u stadion..to vama i njima ide najbolje..okanite se sporta..delije u folklor

• 15. maj 2017 | 15:47

1 NA TABELI PARTIZAN

@znamo te gugutane..

Svaka ti je na mestu

• 15. maj 2017 | 17:28

DARKO

Zasto ti ne pratis ligu zemlje ih koje si, nego ovu nasu?

• 16. maj 2017 | 08:48

Realan

Nauci srpski jezik pa komentarisi onda

• Ja sam

15. maj 2017 | 10:46

Iz Vranja sam i znam kako ovaj covek namesta utakmice i sta sve radi sa fudbalskim klubovima. Gleda samo svoj interes, stvori tim kako bi prodao klub i stavio pare u dzep. Raspitajte se koliko je klubova unistio na jugu Srbije i kako je namestau utakmice. Gubi mjegov tim na poluvremenu 3:0 na kraku je 3:6.

15. maj 2017 | 10:10

Od 3 medjusobno odigrane utakmice,2 izgube,u jednoj se izvuku uz blagoslov sudije i sve im neko drugi kriv

• mile

15. maj 2017 | 10:04

nikad, nikad niste mogli i necete pobediti ni zvezdu ni partizan ako vas ne puste tako da ne pustajte samo filmove neke. culi ste da se prica o vama a vas opet niko ne pita pa se sami javljate.

• Šćepan

15. maj 2017 | 10:01

Možda ali malo prekjuče...

• GROBARI

15. maj 2017 | 09:56

Čair mora biti Pun Grobara,Napred Partizan.

• Sale

15. maj 2017 | 09:46

Neka bude kec u Nisu !

• 17. maj 2017 | 16:28

Coa

@Sale

Sale pusta zelja! Zelje se narucuju i ispunjavaju preko radija ali ih treba platiti.

• GP

15. maj 2017 | 09:18

Cujte sta prica zvzedin covek! Pa vi cete u sredu, bre, izginuti protiv Partizana, a kada dodjete zvezdi verovatno vas prvo nece biti pola standardnih, pa ce da usledi sklanjalica, a tu je i sudija da mase zastvicom ako se slucajno ko usudi da krene ka golu zvezde. Toncev, sto bi rekao Sojic, "znamo se Panjkovicu".

• 15. maj 2017 | 09:38

Nosmoking

@GP

Preneo si utiske sa utakmice Partizan:Vozdovac!

• 15. maj 2017 | 09:41

Miroslav

@GP

To verovatno znas iz iskustva iz predhodnog kola kada ste igrali sa vozdovcom.

@GP

Pa što da ne izginu na terenu?Tako se valjda pošteno igra fudbal.

• 15. maj 2017 | 09:47

TETAK

@GP

Da,samo što partizan izigrava Šojića pa će te čak dobiti i Lepu Ustašicu za 11osoba na račun preduzeća t.j.FSS.

• Severac

15. maj 2017 | 09:10

Pa gubili su do 60. Minuta , dok su sa druge strane igrali fudbal. ...posle tog minuta počnu da im se sklanjaju

Partizan SAMPION

@Severac

Tako je matori!!!

• 15. maj 2017 | 10:08

Dodson

@Severac

Pa sto nas niste pobjedili ove sezone u tri utakmice, gol razlika je 2:5 racunajuci i gol iz auta. Zato zdravo i vi i ovaj cirkusant iz Radnickog....

• 15. maj 2017 | 10:21

He he

@Severac

Na poluvremenu se dogovore koji je iznos u pitanju,a posle dok donesu pare.Nema veresije!he he

• 15. maj 2017 | 10:25