• 0

PRIMERA: Rukavina strelac za Valjadolid, Osasuna silna protiv Levantea

Ekipa Miroslava Đukića savladala je Rajo Valjekano kod kuće 6:1, a Antonio Rukavina bio je strelac četvrtog gola

• 0

Kakav meč za momke Miroslava Đukića! Fudbaleri Valjadolida demolirali su Rajo Valjekano rezultatom 6:1 u utakmici šestog kola španske Primere. Nekadašnji reprezentativac Srbije Antonio Rukavina bio je strelac četvrtog gola.

Ovo je ujedno i najubedljvija pobeda Valjadolida u proteklih 16 godina!

Gosti su poveli posle samo pet minuta golom Domingeza, što je bio okidač za fantastičnu partiju Valjadolida. Bueno je izjednačio u 10, Manućo povisio u 13, potom i Gonzales u 21. minutu. Za potpuni nokaut Raja pobrinuo se Rukavina, koji je postavio rezultat s kojim se otišlo na odmor.

U nastavku je Đukićeva ekipa nastavila dominaciju, a dvostruki strelci postali su Gonzales i Manućo, u 56. odnosno 86. minutu.

Posle mirnih 45 minuta u Pamploni, Osasuna je osula paljbu na gol Levantea - 4:0, golovima Armenterosa, Lamaha, Kopova iz penala i Nina.