SERIJA A: Roma preokretom do pobede nad Đenovom, Janković strelac (VIDEO)

Srpski fudbaler postigao je drugi gol u porazu Đenovljana od "vučice" 4:2, delovalo je da će ekipa Zdenka Zemana zabeležiti novi poraz, ali su na scenu stupili Frančesko Toti i Pablo Osvaldo

• 1

Sjajan meč odigran je u Seriji A između Đenove i Rome, u kojem je "vučica" posle zaostatka od dva gola uspela da preokretom stigne do pobede 4:2.

Za 15 minuta dva puta se zatresla mreža gostiju. Prvi gol postigao je Juraj Kucka ubojitim šutem u 7. minutu sa vrha kaznenog prostora, a vođstvo je povisio srpski internacionalac Boško Janković u 15, pošto je imao popravni jer se njegova lopta odbila o prečku. Delovalo je da će ekipa Zdenka Zemana zabeležiti nov poraz, ali su na scenu stupili Frančesko Toti i Pablo Osvaldo.

Kapiten "vučice" smanjio je prednost u 27. minutu, a onda je Osvaldo izjednačio u završnici poluvremena. Isti igrač je golom u 56. minutu doneo preokret, a Đenovljani su se od tada faktički predali. Tačku na pobedu postavio je Erik Lamela fantastičnim golom.

Rezultate svih utakmica osmog kola Serije A možete da pogledate OVDE.