SERIJA A: Kaljari pobedio Bolonju, Inter lagano sa Katanijom (VIDEO)

Igrači Bolonje smatrali su da su oštećeni u 12. minutu, kada je, posle šuta Alberta Đilardina, lopta verovatno prešla gol-liniju, što sudija nije konstatovao. "Nero-azuri" su poveli golom Kasana u 28. minutu, a konačan rezultat je ostavio Palasio u 85. minutu

• 0

U prvom nedeljnom meču 8. kola Serije A Kaljari je savladao Bolonju 1:0 golom Naingolana u 61. minutu i zabeležio drugu pobedu u prvenstvu.

Igrači Bolonje smatrali su da su oštećeni u 12. minutu, kada je, posle šuta Alberta Đilardina, lopta verovatno prešla gol-liniju, što sudija nije konstatovao.

Kaljari je ovom pobedom osetno popravio svoj položaj na tabeli, prestigavši za jedno mesto čak i slavni Milan.

Fudbaleri Intera napravili su uvertiru pred meč trećeg kola Lige Evrope sa Partizanom, pošto su savladali Kataniju 2:0.

"Nero-azuri" su poveli golom Kasana u 28. minutu, a konačan rezultat je ostavio Palasio u 85. minutu.

Atalanta je uspela da, i sa igračem manje od 64. minuta kada je isključen Karmona, zabeleži pobedu nad Sijenom 2:1.

Srpski reprezentativac Nenad Tomović zaradio je žuti karton u remije Fiorentine sa Kijevom 1:1.

Fudbaleri Udinezea su u Udinama minimalno, takođe sa igračem manje, savladali Peskaru. Junak je bio Maikuzuel, koji je u 53. minutu matirao gostujućeg golmana za pobedu. Prethodno je iskusni Di Natale pogodio mrežu gostiju, ali je pogodak opravdano poništen zbog nedozvoljene pozicije.