Đurđević debitovao u startnoj postavi za Olimpijakos, Atinjani bez pobede

Bivši napadač Partizana proveo 60 minuta na terenu u remiju Olimpijakosa sa Ksantijem

• 13

Bivši fudbaler Partizana, Uroš Đurđević debitovao je za Olimpijakos u utakmici protiv Ksantija.

U meču trećeg kola grčkog prvenstva, Olimpijakos je remizirao na gostovanju 1:1.

Najbolji strelac Superlige Srbije prošle sezone proveo je 60 minuta na terenu kada ga je zamenio Emanuel Emenike.

>>>ZVEZDA GA NIJE HTELA, A MI ĆEMO TEK ZARADITI OD NJEGA: Pantić se emotivno oprostio od Đurđevića i otkrio detalje ugovora!

Zanimljivo je da Đurđević nije bio jedini srpski igrač u ovom meču, pošto mrežu Ksantija čuva bivši golman Partizana Živko Živković, dok ih sa klupe predvodi nekadašnji strateg Radničkog iz Niša, Milan Rastavac.

Atinski crveno beli se posle tri kola nalaze na prvom mestu sa bodom prednosti u odnosu na Panionios koji ima utakmicu manje.