≫

Arsenal dao 4 gola za 16 minuta, ali i primio jedan od Milivojevića! Junajted i Siti pobedili (VIDEO)

Tobdžije već na početku meča praktično rešili pitanje pobednika

• 0

Pozdravili su se sa Aleksisom Sančezom, ispratili ga za Mančester, izašli na teren da odigraju protiv Kristal Palasa i za 16 minuta dali čak četiri gola protivniku.

Ovako se najlakše može opisati dan fudbalera Arsenala koji su velikih četiri gola prednosti protiv gradskog rivala stekli već u 22. minutu utakmice, da bi ih i održali do kraja - 4:1.

Monreal je pogodio u 6, Ivobi u 10, Košćelni u 13. i Lakazet u tom pomenutom 22. minutu. Upravo je gol Francuza možda i najlepši zbog asistencije Ozila.

Gol za Palas postigao je Luka Milivojević koji je u ovom meču nosio i kapitensku traku.

Mančester junajted je pobedio Barnli u gostima zahvaljujući Antoniju Marsijalu.

Francuz je sjajnu formu krunisao golom u 54. minutu. I to kakvim - od prečku!

Lester i Stouk su bili sigurni na svom terenu, Everton je izvukao remi kod kuće, ali je izgbuo Mekartija koji je doživeo lom noge.

Brajton - Čelsi 0:4