≫

Ukleta provera za Zvezdu: Posle Boaćija povredio se još jedan fudbaler crveno-belih (VIDEO)

Zvezda je remizirala protiv Sileksa (1:1), ali je rezultat bio u drugom planu zbog povrede prvog napadača

• 35

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su još jedan prijateljski meč u sredu, nakon što su izjutra remizirali sa Amkarom. I u duelu protiv Sileksa je bilo 1:1, ali je rezultat pao u senku povrede Ričmonda Boaćija, koji je bio starter, iako je bio planiran njegov transfer poslednjeg dana prelaznog roka.

Sudeći po prvim prognozama, situacija nije naivna i Boaćija čeka minimum četiri nedelje pauze i to bi moglo da definitivno pokvari transfer, ali sprečava napadača Zvezde da pomogne crveno-belima protiv CSKA iz Moskve.

Ostaje mala nada da će pregledi pokazati da je povreda slabijeg intenziteta, ali sudeći po utisku koji je mogao da se vidi tokom meča u Antaliji, male su nade za tako nešto.

Zvezda je rano došla do prednosti autogolom Filipovića već u 3. minutu. U 19. minutu je zbog povrede Boaćija u igru ušao Pavkov, a utisak je da je tada meč pao u drugi plan. Sileks je izjednačio u 51. minutu posle gola Blagojevića, kada je glavom nakon prekida savladao Supića, koji je ušao u igru umesto Kahrimana.

Printskrin: Youtube/Crvena zvezda

>>>MOJE LJUDSKO I ZVEZDAŠKO SRCE JE UZ TEBE, POBEDIĆEŠ! Dule Savić poslao emotivnu poruku Nebojši Glogovcu! (VIDEO)

Osim Boaćija povredio se i mladi Strahinja Eraković i takođe je napustio teren zbog toga u 75. minutu. Hteo je da stisne zube i nastavi meč, ali Milojević nije želeo da rizikuje i izveo ga je sa terena.

Do kraja meča nije bilo ozbilnijih dešavanja i svi su faktički samo čekali da se meč završi i da više ne bude povreda.