≫

Pešić sve može sam: Dva gola i asistencija Zvezdinog top golgetera, Javor lako pao na Marakani (VIDEO)

≫

Crveno-beli nastavili tamo gde su stali jesenas, upisana nova pobeda u režiji prvog strelca lige

@Marko

Bez penala nista morace uefa sa vama prilicno se pozabsviti kao i sa skenderbegom mnogo ste providni sa tim zvezdanaestercima.

17. februar 2018 | 15:37

Sve nesto kontam kako to da nema penala za Partizan kad ono.....

• 17. februar 2018 | 15:50

Tito,Krcun,Komar,Medaric,Nusref,Robert,Refik..

@Vladimir

Kad ono....za zvezdu stoti penal ove sezone😂😂😂

• zicoz

17. februar 2018 | 15:32

Joj ovih grobara sta pisu penal ovo ono...inace da javor zasluzuje pobedu adzicev gol netreba da vazi neznaju tacno sto,penal juu penal kao i uvek sta bi mi bez penala ...Ajde ljudi opustite se banana utakmica sa javorom treca postava sprdnja...Gledajte vi sebe malo pa mozda i prodjete taj plezen.

• Milos

17. februar 2018 | 15:29

To onaj isti Pesic sto CSK dade 3 komada? Hahaha

• 17. februar 2018 | 20:16

@Milos

Tek ce im dati u sredu tu ce pokazati pravu svoju moc i oprostiti se iz takmicenja gde im i nije mesto.

• VeljaCZV

17. februar 2018 | 15:28

Vidim puno komentara o penalu. Kakve veze ima što je dosuđen penal za Zvezdu ili Partizan ??? Šta se više raspravljate oko toga...

• ROLA

17. februar 2018 | 15:25

Dokle vise ljudi imaju li sudije obraza. Dosta je bilo kupovanja daj bar jedna utakmica neka prodaje bez Zvezdanesteraca, Terzicu nije li ovo previše običan start na loptu penal bruka zato vam stadioni prazni.

• N

Cist penal

• 17. februar 2018 | 15:52

veteran

@N

Penal mozda ali pre penala ofsajd.A ovome komentatoru treba zabraniti da prenosi.Njegova bolest ide dotle da on vidi ovdje 7000 gledalaca.

• 17. februar 2018 | 20:40

Realno

@N

Ne lupaj!Čisto utrčavanje Pešića,igrač Javora najbliži golmanu.Ni govora o ofsajdu.

• Marko

17. februar 2018 | 15:19

I opet penal - za svaki slucaj da se osigura pobeda

• 17. februar 2018 | 15:34

gle sad

@Marko

Mora malo da nam se olaksa jer ko zna ko je posle csk,a vi cete do plzena po magnete i nazad 😂😂😂

• Звезда *(€$&®£©±¥[])¥¥

17. februar 2018 | 15:08

На видику +12. У кошарци су невидљиви. Има ли неки спорт где се они нешто питају? Нмг да се сетим,можда билијар?

• 17. februar 2018 | 15:16

Darko Ilic

@Звезда *(€$&®£©±¥[])¥¥

Jer ti to za Zvezdu ma niste vi tako loši.Malo još u Vaterpolu i rukometu a da i u odbojci da se popravite i bicete super.Pa dobro ne možete baš svuda da kupite.

Stefan

A ti malo gramatiku nauči, pa možeš i komplekse istovremeno da lečiš!

• 17. februar 2018 | 20:06

Srpska crna gora

Ima uskakanju s vrecom i kotrljanju sira

• Pfc

Xaxaxa sve po starom, penal, čekamo crveni... dali više golova za 20 minuta nego za celo takmicenje u ligi uefa.

BELGRADE

@Pfc

A da možda nije bio penal? Što ga Javoru ne sviraju? A da,prvo moraju da uopšte i dođu do Zvezdinog šesnaesterca.

• Darko

17. februar 2018 | 15:06

Prodavac suncokreta propo!

17. februar 2018 | 15:04

Тако је. 2:0. Битно је да Пешке крене са головима. За Руске гробаре. А за Бена се не плашим. Он им је пеницилин.

• 17. februar 2018 | 20:21

Krenuce i u Moskvi ako vam budu sudile ove sudije sve drugo je nemoguca misija gde cete pokazati na kom ste nivou.

• StalaPredRajkom

17. februar 2018 | 15:01

Zasto je Zvezdanaestarac kaznjen utakmicom bez publike?

BELGRADE

@StalaPredRajkom

Kome ti pričaš...hahahaha Da li je ikada u istom kolu Partizan imao veću posetu od Zvezde? Ne!!!

• Тарми п.ф.к

17. februar 2018 | 14:52

Гледалаца 549 ...

• 17. februar 2018 | 20:42

Ja...RS

@Тарми п.ф.к

Gledalaca 6-7 hiljada pogledaj sesnaesti minut utakmice gdje je to komentator na areni sportu rekao,znao sam da ce te ovo da spomenete pa sam zapamtio i u kojem minutu je komentator to rekao

• mad4red

17. februar 2018 | 14:50

Samo me sad zanima gdje su na utakmici da bodre zvezdu ovi navijaci sto kritikuju Delije

Uros

Kompleksasu,gledaj bolje u svoje dvoriste... bode ti oci Zvezda. Jeste,sklanjaju nam se svi,vi ste najbolji iz Humske,osvajate titulu i Ligu Evrope i Kup. Nadam se da si zadovoljan.

• 17. februar 2018 | 15:19