Kako bi izgledala tabela Zvezde i Partizana ako se gleda rezultat utakmica samo do 85. minuta?

Ove sezone crno-beli su ubedljivo najviše golova dali posle 85. minuta, a ti golovi su često bili i odlučujući za konačan rezultat

• Šone

27. februar 2018 | 14:22

Slažem se da Partizan ne bi imao toliko bidova koliko ima, ALI šta bi se deailo sa onim utakmicama koje su rešene u prvih 20-25min i to sa dosuđenim penalom pri rezultatu 0-0 ili 0-1 u korist protivnika protiv cz? De malo budite realni, prošle i ove sezone svirano zvezdi penala koliko Partizanu nije za 6-7 sezona unazad

• Ilić

27. februar 2018 | 13:23

Sve je jasno ko namesta utakmice u nasoj ligi

• Gagi

27. februar 2018 | 02:40

Zemun - partizan nije pao gol u 94 min.utakmica je produzena 4 min.a gol je pao u 95 min. Tj. 4,46 , to je znachi 95 min. A ne 94. Tek toliko a da ne prichamo o drugim gde su svirani penali i odbrane bezale od napadacha, ovde je posao za uefu, pa ih debelo kazniti ako ne izbacivanjem iz super lige onda pochetak nove sezone sa - 15 bodova

• 27. februar 2018 | 06:16

Maksim pfc

@Gagi

Koliko si penala prijatelju sutnuo ove i prosle sezone? Pa noge vam natekle od sutiranja istih i ti nekom o postenju!

• Ccc

27. februar 2018 | 01:38

Hahahahaha, aj sad kako bi izgledala prosla i ova sezona bez penala.. Nijedan klub na svetu prosle sezone nije imao penala koliko su doticni.

• Nscz

27. februar 2018 | 01:09

To je kako bi izgledalo da Partizanu nisu sudjeni penali da nije produzavano po 10 min i da protivnici nisu dobijali 2 crvena!!! Jel?

• pirke

27. februar 2018 | 00:37

partizan bruka Srbije!!!

• Lazar Mड़ञणम

27. februar 2018 | 00:24

Kako bi izgledala tabela sa postignutim golovima i brojem svih dosudjenih za pardizan i zvezdu. To je mnogo vaznije a to kad je gol postignut je najmanje bitno jel utakmica se igra sve dok sudija ne da znak da je zavrsena pa mozda neko nece da trci 80 min ako zna da je bolji i da moze resiti na kraju. Sta treba da golove posle 80 og minuta sudije ne priznaju.

• 27. februar 2018 | 00:35

Alex

@Lazar Mड़ञणम

Ne kaze se Jel nego Jer

• 27. februar 2018 | 01:27

5 NDH IGRAČA IDOLI TUĐMANOVIH NARIKAČA

KAD BI NEKO URADIO : 1. KOLIKO PENALA JE OPRAVDANO DOSUĐENO ZA ZVEZDU A KOLIKO ZA patlidžan ,U KOM MINUTU I KOD KOJEG REZULTATA ?! 2. KOLIKO JE CRVENIH KARTONA PODELJENO NJIHOVIM PROTIVNICIMA,U KOM MINUTU I PRI KOJEM REZULTATU ?! 3. KOLIKO JE NEPOSTOJEĆIH SLOBODNIH UDARACA U ZONI ŠUTA DOSUĐENO ZA NJIH , U KOM MINUTU I KOD KOJEG REZULTATA ?! DOŠLO BI SE DO ISTINE DA patlidžan NE BI BIO NI PETI NA TABELI !!!

• 27. februar 2018 | 02:02

Vlajko

U vasem slucaju redovno sviraju u devedeset plus minutu,sve do stotog.

• 27. februar 2018 | 02:43

Gagi

A sta ce mo sa datim golovima van regularnog produzetka? Nista jel, igrajmo dok ga ne damo, da ne pominjem ptedhodne mecheve, i ovah je bio produzen 4 min. A gol na 4,45, ma bezi bre u djavola

• Tišljer 036

27. februar 2018 | 00:20

Dokolica

• Misirac

27. februar 2018 | 00:06

alooo koliko ste golova dali iz penala ove sezone . Pa boaci ne vredi ni 2mil . nego je dao 12 golova iz penala

• 27. februar 2018 | 00:21

Tišljer 036

@Misirac

Aj na čašu mleka i na odvikavanje od vesti biće ti bolje

• 27. februar 2018 | 01:02

@Misirac

BOAĆIJEV TRANSFER IZNOSI SKORO 13 MILIONA !!! CRVENOJ ZVEZDI 5,5 MILIONA,OSTALO IGRAČU ZA TRI SEZONE !!! ZAR SAM SEBI NISI SMEŠAN ?

• Marko

26. februar 2018 | 23:44

A da se racuna posle 85' partizan prvak sveta!A na koje nacine dobijaju utakmice i Emir Kusturica bih mogao lep film da odradi

• mad4red

26. februar 2018 | 22:36

Pametnom dosta

• Sasa

26. februar 2018 | 22:35

I jel zakljucak da se utakmica igra do 85 min ili da Partizanu ne priznajemo gol postignut nakon 85 min?

• 27. februar 2018 | 02:46

Gagi

@Sasa

A najbilje da se priznaje u 95 ili 97 ili dok ne da jel to, koliko je produzeno protiv zemuna,? Jesi li upoznat...4 min. A kada je pao gol? ZA tvoju infi 4,46 i ?? Bezi bre

• Marko

26. februar 2018 | 22:23

Partizanu koliko je namestao i imao sklanjalica relano je 4 na tabeli.

• Казанџија

26. februar 2018 | 22:10

Глодарима 10 бодова + .А где су они измишљени пенали и остале форе пре 86 значи још најмање 10-15 бодова =глодари су ту негде са радом што је и реалност на терену

26. februar 2018 | 21:20

A utakmica se igra do 85 min? Moze ali kad sudija dosudi zvezdanesterac i iskljuci protivnickog igraca. Mozda da uvedemo da zvezdana izvede zvezdanesterac pa da odmah zavrsimo utakmicu. Da se neko ne povrede dzabe.

@Sasa

O cemu ti pricas? Da li si procitao o cemu se radi u ovom tekstu ili mozda imas 12-13 godina? Mozda imas i vise, ali ti je komentar otprilike na tom nivou.

• Keki

26. februar 2018 | 20:42

Bravo za prilog cist racun

• dex

26. februar 2018 | 20:41

Kako bi izgledala tabela bez nepostojecih penala za zvezdu i nespostojecih protiv partizana

• Cirkus...

26. februar 2018 | 20:18

Dajte penale pa da vidimo onda gde je zvezda?!

@Cirkus...

Penali se Zvezdi sude u ubedljivim pobedama,kada ne uticu na ishod..Partizanu se dosudjuju uglavnom kada uticu direktno na ishod..

• 26. februar 2018 | 22:04

Milan

@Cirkus...

Umes sam da racunas, videces da se ne bi popravio skor globozana, zbog vasih penala, osim toga, preduslov je da udjes u 16, i da znas da padnes, i to je deo igre...Slabi ste glumci, ni u Boljem Zivotu ne bi dobili ulogu.

• 26. februar 2018 | 22:39

☆☆☆

@Cirkus...

Uzmi pa svaki snaliziraj.Jer znam da ni jedan video nisi.Ti pročitaš naslov bio penal i odma kažeš nepostojeći..

• Tito,Krcun,Komar,Medaric,Nusref,Robert,Refik..

26. februar 2018 | 20:16

Kako bi izgledala tabela bez zvezdinih penala

• 26. februar 2018 | 20:52

Ks

@Tito,Krcun,Komar,Medaric,Nusref,Robert,Refik..

Mnogo zalosno

• 26. februar 2018 | 21:18

YYY

Hajde da vidimo! Nama sviraju penale kod ubedljivih pobeda a vama na klackalicama!