≫

Vujadin Savić posle debakla: Bili smo dobri 20 minuta, a onda su oni krenuli... (VIDEO)

4. oktobar 2018 | 09:00

Igrali!? Mora da se salis,osim sto ste vadili loptu iz mreze.

• tacno

4. oktobar 2018 | 07:42

Igrali ste prvih 20 minuta nesto malo bolje nego ostatak utakmica, a onda si ti, nicim izazvan, napravio divljacki start sa ledja na igraca kod koga vise nije bila lopta i to na 20 metara od naseg gola. To kako se Borjan postavljao kod oba gola primljena iz slobodnih udaraca ucice se kao los primjer. Ovo je samo bilo pitanje kada ce desiti. Ove sezone, od 9 utakmica u Evropi, pobedili smo tri i to 2 kod kuce ( litvance i letonce i jednu na strani letonce)...Ne racunajuci sinocnu utakmicu, nakupili smo 6 remija u kojima smo na 5 utakmica (2×Slovan, 2×Salzburg i Napoli) bili totalno podredjeni. Ekipa koja u proseku na jednoj utakmici vraca oko 80-ak puta loptu golmanu, cak i protiv timova poput Vranja i Surdulice, definitivno je zalutala u LS, ma koliko nas to bolilo...Trener ciji su igraci nezamenjivj igraci Stojkovic, Savic, Srnic, Stojiljkovic, Causic i Ben........

• Miljan

4. oktobar 2018 | 07:20

Bili ste dobri,dok ste igrali u nasoj ligi,cim ste izasli na evro scenu,pokazali ste svu svoju slabost.Koliko god da je protivnik jak,pravi tim nesme da primi vise od 3 gola !!!

• Srbin

4. oktobar 2018 | 06:14

Bili ste dobri 2m a ovi se igrali sa vama kao dete sa zvečkom.....

• 4. oktobar 2018 | 08:43

milan

@Srbin

bili ste dobri dok niste izasli na teren,kad su ovi zavrsili sa treningom pocelo trpanje.

• Maki

4. oktobar 2018 | 05:55

E stvarno si se pokazao u parizu bruko

• Djura

4. oktobar 2018 | 05:39

Tako je ...mi vec 20 godina igramo fudbal 20-30 minuta...posle tiga samo cekamo sudijski zvizduk za kraj...realno...

• DS

4. oktobar 2018 | 00:37

Pa da nisi napravio onaj bespotreban faul u 19-oj minuti sigurno da bi bilo drugacije,al ok glavu gore !