≫

Mitrogol ponovo radi - dva gola Srbina u velikom preokretu Fulama! (VIDEO)

Vodi Srbin "Kotadžerse" ka opstanku

• 9

Srpski napadač Aleksandar Mitrović ponovo je bio ključan za uspeh Fulama, ovoga puta sa dva gola za veliki preokret protiv Brajtona na "Krejven Kotidžu" - 4:2.

Gosti su vodili 2:0 golovima Marija u 3. i 17. minutu, održali vođstvo do poluvremena, ali su potpuno zakazali u nastavku pod uraganskim naletom Mitrovića i saigrača.

Preokret je najavio Čejmbers u 47. minutu, i to na asistenciju našeg fudbalera, koji je potom sa dva gola tako tipičnim za njega bacio navijače u delirijum, za preokret 3:2.

Prvo je iskoristio snagu da bukvalno ugura loptu u gol, do koje je stigao pre golmana gostiju, a potom je još jednom sjajnom reakcijom pred golom Brajtona doneo prvo vođstvo svom timu koji se grčevito bori za opstanak.

Pogledajte prvi gol Mitrovića.

Drugi gol Mitrovića:

Veliki preokret Fulama kompletirao je Vieto u 79. minutu.

Mitroviću su ovo inače bili prvi golovi posle meča sa Hadersfildom krajem prošle godine, kada je pogodio u poslednjem minutu za tri boda "Kotadžersa".