Rikardo opasno pripretio Zvezdi: Pogledajte kako je majstorski dao dva gola i rešio meč za poluvreme! (VIDEO)

Odlično se snašao Rikardo u dve situacije

• 3

Fudbaleri Partizana protiv Proletera su poveli sa 3:0 za 45 minuta, a drugi i treći gol su delo Rikarda.

Napadač je vrhunski u dve situacije reagovao, prvo je lepo nadmudrio golmana i zarolao loptu za zicer, posle čega je "štiklom" u skoku prosledio loptu u mrežu, iako lopta nije delovala idealno.

Lepo je izbrusio formu pred večiti derbi, a poznato je kakav je majstorski gol već dao Zvezdi jesenas... Sigurno je da će sa lepim samopouzdanjem ući u okršaj sa večitim rivalom.

"Štikla" Rikarda za Partizanovih 3:0