≫

Golman Napolija odbranio zicer, pa hitno prevezen u bolnicu (VIDEO)

Ospina izgubio svest posle udarca koji je dobio u glavu

• 0

Neće golman Napolija David Ospina po dobrom pamtiti meč svog tima protiv Udinezea u okviru 28. kola Serije A!

Osim što je za poluvreme primio dva gola, Ospina je utakmicu napustio u 44. minutu i hitno je prevezen u bolnicu.

I to posle odbranjenog zicera, kada je nehotice dobio udarac u glavu od jednog fudbalera Udinezea. Kratko mu se ukazala pomoć, potom je izgubio i svest, a odlazak u bolnicu nametnuo se kao logičan izbor.

Njega je na terenu zamenio Aleks Meret koji je, u suštini, prvi golman Napolitanaca. Inače, posle prvih 45 minuta rezultat je bio 2:2. Junes i Kaljehon su pogašali za domaćina, a Lasanja i Fofana za Udineze koji se na taj način vratio u igru posle 2:0.

Ipak, Napoli je preko MIlika i Mertensa stigao do konačnih 4:2.