Tedić heroj Čuke, TSC slavio u gostima sa igračem manje (FOTO)

Brđani srušili Radnik ranim golom mladog napadača

• 5
Slobodan Tedić, FK Čukarički Foto:fkčukarički.com

Fudbaleri Čukaričkog upisali su i drugi trijumf u domaćem šampionatu, uz napomenu da su meč sa Radom u 2. kolu odložili!

Ovoga puta na Banovom brdu je ''pao'' Radnik iz Surudlice, a jedini gol dao je mladi Slobodan Tedić u 7. minutu.

Gledajući ukupnu statistiku, Brđani su bili bolji rival na terenu. Pomenućemo i to da je ovaj meč sa tribina pratio i novi sportski direktor FSS Vladimir Matijašević, inače donedavno tehnički direktor Čuke.

Vladimir Matijašević, Nenad Mirosavljević, FK Čukarički Matijašević i Mirosavljević Foto:fkčukarički.com

U istom terminu,samo na severu zemlje, vojvođanski derbi odigrali su Spartak i TSC!

Pobedu su odneli gosti rezultatom 2:1, iako su celo drugo poluvrememe igrali bez isključenog Varge.

Lukić je u 3. minutu doveo TSC u vođstvo sa bele tačke, da bi Obradović izjednačio u 42. minutu. Prethodno je promašio penal, ali je ugurao odbijenu loptu u mrežu.

Konačan rezultat za maksimalan učinak tima iz Bačke Topole postavio je Milićević u 74. minutu. Podsetimo, trijumf je ostvario i Partizan protiv Mačve - takođe u meču koji je počeo od 20.00 časova.