Siti slavio pobedu, pa mu VAR pokvario žurku: Totenhem oteo bod uz Muru i tehnologiju! (VIDEO)

Adrenalinski derbi u Mančesteru!

• 1
Lukaš Mura Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Mančester sitija i Totenhema remizirali su sa 2:2 u derbiju 2. kola Premijer lige!

Dva puta je Siti vodio i oba puta je to vicešampion Evrope anulirao! Sterling je pokrenuo meč u 20. minutu i prvi naredni napad Totenhema je Lamela pretvorio u 1:1, ali se Aguero pobrinuo da se na pauzu ode sa prednošću Građana.

U 56. minutu je sviran korner za Totenhem i u igru je ušao Mura, koji je direktno sa klupe uleteo u šesnaesterac i zakucao lptu u mrežu!

Kasnije je Pep Gvardiola imao standardni program teatralnosti pred kamerama, dugo je "ribao" Aguera kog je izveo iz igre, a zatim je kao u transu slavio gol Žesusa u 92. minutu.

I baš tada, prigrlio je Aguera prilično prisno, dugo mu pričao na uvo, a onda je VAR tehnologija promenila njegov izraz lica, potpuno zasluženo.

Služili su se igrači Sitija rukom i njom je lopta spuštena pre šuta, pa su se uzaludno svi bunili kad je sviran kraj utakmice.