≫

Jel znate šta je to fudbal? Pa, to kad Liverpul gubi do 87. minuta sa 1:0, a onda pobedi sa 1:2

≫

Redsi su za sedam minuta preokrenuli rezultat i slavili u Birmingemu

• Др

7. novembar 2019 | 17:16

Е, децо моја! Па, није фудбал оно што сте ви замислили и пожелели у кладионици!!!Фудбал се игра до последњег судијиног звиждука! Зар је битно , да ли је гол постигнут у првом или последњем минуту!?Сетите се како је Мачестер освојио Лигу шампиона против Бајерна. Губили до 89 минута 1-0 , а онда у 90 и 92 ( мислим да није ни важно) преокренули и добили утакмицу!Сетите се само игре некадашњих тимова и репрезентације Немачке, велики проценат утакмица добијали у последњим минутима, зато што им ни једног јединог тренутка није попуштала концентрација!

• Душан Краишник

2. novembar 2019 | 22:28

Е то вам је да ја нећу више ни банке одиграти на кладионици,,, то је превара нај већа од типика и бета итд,,,није битно шта сам одигро али доста је више!!! Све се враћа и плаћа у животу!!! А тако свима

• Mrcke

2. novembar 2019 | 18:46

Odvratna Vila, neka se vrate u 2 ligu, tu im je mesto.

@Zar ne?

Vi hocete da se prosecan fudbalski klub nadigrava sa prvakom evrope.. Igraju ljudi kako mogu.. Smesan komentar..

• 5. novembar 2019 | 12:18