≫

Da li je moguće da smo ovako primili gol? Srbiju dva minuta delilo od finala, sad mora u produžetak

Matijas Norman je onemogućio trijumf Orlova posle 90 minuta

• 0
Matijas Norman Printskrin: Twitter.com/@xxmunich

Srbija je bila na korak od plasmana u finale, pošto je golom Sergeja Milinković Savića povela u Oslu sa 1:0. Ipak, samo šest minuta kasnije Matijas Norman je izjednačio, nakon što su mu naši reprezentativci ostavili mnogo prostora za šut.

Reprezentativac Norveške je dobio mnogo prostora, prošao je pored nekoliko naših igrača, dok mu drugi nisu prišli bolje u blok. Rajković je bio markiran, možda je mogao i bolje da reaguje, ali nije uspeo da odbrani precizan šut Normana, koji je doneo veliku radost domaćim igračima i navijačima, a našoj reprezentaciji onemogućio da posle 90 minuta igre obezbedi finale, iako je Srbija u svim parametrima razbila Norvešku i zaslužila pobedu.

Za to će morati da se izbori posle produžetaka, koji možete da pratite ovde.