Milojeviću se baš ne da da preuzme vrh tabele, primio gol u 86. minutu za egal sa Prijovićem

Nije imao sreće srpski trener

• 1
Vladan Milojević Foto: Marko Jovanović

Vrlo dinamično prvenstvo Saudijske Arabije nastavljeno je utakmicama 18. kola u kojem su snage odmerile ekipe srpskog trenera Vladana Milojevića i igrača Ljubomira Fejse, Al Ahli, i gostujući Al Itihad, čije boje brani bivši srpski reprezentativac Aleksandar Prijović.

Na kraju, posle dugog vođstva Al Ahlija, gosti su uspeli da osvoje bod golom u 86. minutu, za 1:1.

Strelac tog pogotka bio je Egipćanin Ahmed Hegazi i time je sprečio Milojevićev tim da se popne na sam vrh tabele, i tamo makar "prenoći" pošto ima meč više od najbližih rivala.

Al Ahli je sada drugi, uz meč više od lidera Al Šababa i trećeplasiranog Al Hilala, dok je Prijovićev tim četvrti sa pet bodova zaostatka za Al Ahlijem.

Jedini gol za Milojevićev i Fejsin tim postigao je Abdulrahman Gareb u 24. minutu.

Ljubomir Fejsa je i ovaj meč počeo od starta.