Neviđena glupost koštala Reding i Paunovića pobede

Golman rvačkim zahvatom skrivio penal

• 0
reding Foto: twitter/monkeys_show

Fudbalski klub Reding našeg trenera Veljka Paunovića ni četvrti meč u nizu nije uspeo da pobedi, sada na gostovanju Barnsliju – 1:1.

Reding je poveo u 34. minutu tako što je Edžarija iskoristio uspavanost odbrane Barenslija, ali ispostaviće se to nije bilo dovoljno za trijumf.

Izjednačio je u drugom poluvremenu Aleks Movat posle velike greške i "smešno" napravljenog penala, u rvačkom stilu.

Tragičan finiš Redinga upotpunio je Žoao Lukas velikim promašajem. Imao je prazan gol, ali se obrukao u 77. minutu.