Marko Nikolić postaje mušterija Zenita, ruski Superkup ostaje u Sankt Peterburgu

Nemoćna je bila Lokomotiva ponovo protiv najjačeg ruskog tima

• 4
Marko Nikolic, Lokomotiva Moskva Printskrin: Youtube / Russian Premier Liga

Fudbaleri Zenita osvojili su Superkup Rusije, pošto su rezultatom 3:0 uspeli da savladaju ekipu Lokomotive iz Moskve, koju s klupe predvodi srpski trener Marko Nikolić.

Ukoliko se obrati pažnja na statistiku, ekipe su imale popriličnu egal utakmic, štaviše, igrači Lokomotive su bili i dominantnija ekipa, međutim, stanje na terenu i rezultat se ne slažu s tim.

Zenit je pokazao nadmoć, poveo je u 27. minutu golom Kuzjajeva, nakon velike greške odbrane ekipe iz Moskve.

Rezultat je udvostručio Azmun nakon 57. minuta igre, kada je odbrana Lokomotive ponovo napravila katastrofalnu grešku. Pobedu je potvrdio Erohin sedam minuta pre kraja meča.

Fudbaleri Zenita su uspeli da odbrane titulu u Superkupu, nakon što su prethodne sezone slavili protiv istog rivala sa 2:1.

Koliko Marku Nikoliću ne leži ovaj protivnik, govori i poslednji duel između ove dve ekipe, gde je ekipa Zenita demolirala Lokomotivu sa 6:1.