6. mart 2022 | 18:17

BRAVO ZVEZDA, BRAVO KATAI, BRAVO STANKOVICU OVA TRI KOLA PO IGRI LICE NA ZVEZDU . SAMO JAKO SAMO ŠAMPIONSKI. BRAVO ŠAMPIONI.

• 18 primili 0 dali

6. mart 2022 | 17:50

rodjendanska utakmica..ovim kobajagi zele da prestrase ove u evropi..a oni ce dobit petardu od seltika..tako je to kad si laznjak--

• Beograd Srbija

6. mart 2022 | 17:45

Sparta Praga je dala gol pravom sampionu Srbije Partizanu a ovi dosli sa decom samo kao turisti u Beogradu

• Звезда🇷🇸🇷🇸🇷🇸🏅🏅🏅🏆🏆🏆⚽⚽⚽

6. mart 2022 | 17:36

Пуцају петарде, али пуцају и сумњиви пенали...за оне који тешко дају гол без помоћи

• VB

6. mart 2022 | 17:23

Još 3 da vide rendžers sa kim imaju posla

• Dr

6. mart 2022 | 17:20

Šampionski! A ne kao neki prevaranti kojima sudija 7 puta gleda var i pokloni penal

• Dzingiskankv

6. mart 2022 | 17:11

Znamo bice 7+...danas vam je dan za orgijanje, da pokazete kako ste mocni...a i vasi pazarci najavise da stizu sa omladincima da se oduze klubu koji ih je pomogao igracki...e sad valjace i vasem gazdi doktoru koji je doktorirao jos u OF-ki prelaze 1-2, 2-1 i 7+...ali koliko god vi dali bice vam malo jer je zahladnelo i -2 je...

6. mart 2022 | 17:06

Placena prva transa za mustafu. Da je presao i bakajoko bilo bi 7:0 ahahah ali dzaba vam sve

• Hogar

6. mart 2022 | 17:03

Ooooo zgazi ih sve, Zvezdo zgazi ih sve!!!

• Lun kralj ponoći

6. mart 2022 | 16:52

Novi Oazar koliko gola primi toliko im Zvezda šalje igrača pa normalno sada sve stoji na izvolte.

• 6. mart 2022 | 17:33

SrbskiBek

@Lun kralj ponoći

"GOLA" !?????????? Eee crni ti !!!!

• Aca

6. mart 2022 | 16:47

Zašto neodigraste tako protiv Surdulice nego sada mora da gledamo kako guraju Patlidzan ka tituli i Ligi Šampiona za koju smo se mi izborili.

• 6. mart 2022 | 16:50

Nemke

@Aca

Zato što smo sad u top formi, trebalo je vreme da Deki sastavi kockice, sa ovakvom igrom slažemo Rendzers ko metar drva

• 6. mart 2022 | 18:23

enky

@Aca

Zato što im se Surdulica ne sklanja kao ovi.

• taifun

Zgrožen sam što fudbaler Spartaka nije dobio crveni karton za onaj start nad Jovićem.Zvezeanaestercu su dosudjivali penale kada se faul desi na suprotnoj polovini, a ova vidna namera da se spreči Partizanov atak, prolazi nekažnjeno, takodje želim da kažem Novom Pazaru da treba da se stidi ulaska u ovu utakmicu, trener Sivic im obećao bonuse ako prime najviše golova u istoriji ove lige, pogotovo što je Partizan pobedio sa minimalnom prednošću, da eto oni pokažu kako su superiorniji😂

@taifun

Partizan ..NIJE pobedio !!!! A ko jeste...rekao ti je zeludac koji se grcio 86 minuta...hahaha

• Dejan

6. mart 2022 | 16:39

Mutavci uzmite titulu ako vas nije sramota..!

• Ramaro

Za 17 minuta teske borbe na nepristupacnom terenu 3:0. Sve regularmo i cisto. Trener trazi izmene jer besmisleno je trpati ovakve golove igrajuci u najjacem sastavu. Stedite streljivo. Trebace vam.

6. mart 2022 | 16:38

Рутински, као и против оних који без пенала не могу гол да дају....

• Mile

6. mart 2022 | 16:37

Tako se radi posao...ide petarda!!!!!!!

• Gile

6. mart 2022 | 16:36

Gledajte glodari kako se igra , može i Tole da sudi, ne pomaže. Gledajte i stidite se.

• Bugarin.

Haha Zvezdine Filijale. Igrači N Pazara beže od lopte. Da bi Zvezda dala golove.

• Jel

6. mart 2022 | 16:35

Treba sad Uefa i za ovo da reaguje? Pa ni bajern ne moze da da 2 gola za pola minuta !!!

• 6. mart 2022 | 16:40

Nemke

@Jel

E moj ti, pogledaj samo hemiju u ekipi, sve ce ti biti jasno!

• 6. mart 2022 | 16:45

Nemke

@Jel

I cisto da te podsetim, ne moze Bajern ali može Levandovski sam protiv Wolzburga 5 komada za 9 minuta.