≫

Partizan sa "pola gasa" do 1/2 finala Kupa preko nejake Loznice, Rikardo i Lazar za spokoj u Humskoj

6. april 2022 | 19:44

Samo bih postavio pitanje onom treneru Stanojevicu.-"Čime zaslužuje onoliku minutažu Jović"?Da li je tu da bi se popunio broj od 11 igrača,jer momak pojma o pojmu nema.On samo zna da upropasti 100 % sansu.

6. april 2022 | 19:39

Partizan ne igra protiv Reala pa mora da mu se svira čist penal ali zato Zvezda igra protivTSC ups Reala pa joj se svira penal i to posle prvog prekršaja zvezdinog igrača koji se nije svirao. Tako je to mandovi a vi sada komentarišite koliko god hoćete jer ste odavno dokazali da niste baš vični poštenju.

6. april 2022 | 18:21

Gde ste komunisti jugosloveni da podržite momke ? Nema 500 partizana na stadionu

6. april 2022 | 17:44

Znali ste drvlje i kamenje da saspete sto je Stankovic odlepio u Nisu jer sudija nije odmah crveni dao,nego tek posle njegove reakcije za koju je dobio zuti. A ovaj mentol je svaku utakmicu 3 puta gori,i to na protiv Loznice peni jer nije dobio penal? Jedva cekam derbi da vas otresemo,samo se nadam da nasi sad nece stati na poluvremenu,nego do kraja da 6-0 bude!

• 6. april 2022 | 18:33

@asdf

Е много пениш! Удахни мало ваздуха, напиј се воде! Чука ће ти оде!!!!

• Andrej

6. april 2022 | 17:40

Znači kuknjava i na propalu Loznicu

• 6. april 2022 | 18:29

MarkiMark

@Andrej

Loznica je grad boksa. U fudbalu ne mogu da propadnu jer nije nikada ni bio znacajan po klubu.

• 6. april 2022 | 18:40

Lozničanin

@Andrej

Zašto propala ? Loznica nije danas bila ni malo inferiorna.

• Komedijas

6. april 2022 | 17:33

Hahahahha vidi Stanoja kako ludi na sudiju zbog nedosudjenog penala, pa bolan ne igras protiv Real Madrida nego protiv Loznice ako ti treba penal da ih dobijes onda ubij see trenercina !!!!