≫

Ovo su najbaksuzniji navijači Reala: Napustili stadion u 80. minutu, posle im nisu dali da se vrate

• 8

Priredili su fudbaleri Reala pravi spektakl svojim navijačima u revanš meču polufinala Lige šampiona protiv Mančester Sitija, ali nisu svi mogli da učestvuju u trenucima velikog slavlja - iako su imali karte za utakmicu i bili na tribinama!

Razlog je taj, javlja "Marka", što je jedan određen deo navijača odlučio da napusti stadion u 80. minutu, u trenucima kada je Siti vodio sa 1:0, pa tako nisu videli neverovatan preokret i dva gola u 90 sekundi.

ALi ni produžetke, jer je politika kluba takva da navijači koji jednom izađu sa stadiona ne mogu više da se vrate unutra. Neki će reći da je pravedno, jer nisu verovali u ekipu koja je u produžecima došla i do trećeg gola koji im je obezbedio plasman u finale.

Podsetimo, Siti je vodio od 73. minuta golom Rijada Mareza, imali su i minimalnu prednost iz prvog meča (4:3), ali ih je Rodrigo nokautirao u nadoknadi vremena sa dva pogotka. Zatim i Karim Benzema u 95. iz penala.