"Lepotica" Kvinsija Meniga prekinula napadačko mučenje Partizana: Pogledajte gol Holanđanina za TV špice

Fenomenalan gol u režiji holandskog fudbalera

• 0

Fudbaleri Partizana igraju protiv Vojvodine svoj meč polufinala Kupa Srbije, u kom su preko evrogola Kvinsija Meniga stigli do 2:0 pred sam kraj prvog poluvremena, čime su sebi obezbedili i mirniji nastavak takmičenja.

Mučio se Partizan tokom čitavog prvog poluvremena da dođe do gola, odnosno, nije se mučio da dođe do istog, ali jeste da postigne pogodak i uveća prednost koju im je doneo Rikardo Gomeš već u četvrtom minutu susreta.

Ređali su se promašaji kao na traci, Markovićeva kontra, potom Rikardo, Natho, opet Natho, Jojić... Svi su promašivali, svi osim Kvinsija Meniga koji je "lepoticom" povisio na 2:0.

Igrao se 43. minut utakmice, Menig je dobio loptu na levom krilu, sa dva mala driblinga se oslobodio svog čuvara i prebacio je loptu na desnu nogu, raspalio je i pogodio same raklje gola koji je besprekorno čuvao Emil Rockov.

Kako je to sve izgledalo možete pogledati u videu na početku teksta.