≫

Pavkov tragičar Marakane: Pogledajte autogol iz 90. minuta koji je poslao Zvezdu u Ligu Evrope

24. avgust 2022 | 00:10

Bukari dao pjuniku 3 gola a na ovoj utakmici nije imao posed. Bukari čim postao zvezda forsiraju se ovi što su u zaborav otišli. ŠTETA

• Srćko

23. avgust 2022 | 23:57

Nije Pavkov kriv, ko je gledao Pavkova i njegovu igru, odavno nije na nekom nivou, ovo je kao i ona u Haifi poraz Dejana Stankovića, neverovatni potezi trenera u obe utakmice, da ne veruješ da je taj čovek bio vrhunski igrač. Izgleda da su Zvezdini igrači nadmašili trenera. Izbacuje Kangu, igrača koji jedini ima loptu i zna šta će sa njom. Nisam za promenu trenera... ali šta dalje???

• Bili

😂😂😂😂😂😂😂

• Dend

23. avgust 2022 | 23:49

On je naučen da skače i da udari glavom loptu pa gde ode jer je visok ali intelegentna faca govori o njegovim razmišljanjima ?

• GoGi

23. avgust 2022 | 23:42

Pali Rakovicu i pravu na njivu,dosta je bilo !!!

• Sasa91

23. avgust 2022 | 23:40

Pavkov covjek veze o fudbalu nema, pod hitno iz zvezde, a Borjan cim jednu gresku napravi odma najgori, covjek odbrani penal, koliko puta je bio heroj, ali ne jedan kiks i svi ga osudjuju.

• Ch

23. avgust 2022 | 23:35

Zna da ide, pa radi za drugi klub

• Šone

23. avgust 2022 | 23:34

Deki izbacio Kangu pa kasnije ubacio Pavkova, dva kiksa koja su nas koštala pobede!

• Pfk

Zvezda prodala Pavkova za milion Pavkov prodao Zvezdu za 20 miliona 😂😂😂😂

• Зоран

23. avgust 2022 | 23:32

Вечерас једино што је било трагично је игра Звезде. Што се тиче Павкова он не може бити трагичар јер трагичар је онај играч који игра добро па направи кобну грешку, а Павков је играо очајно и његов аутогол је последица такве игре. Питам се већ по ко зна који пут какву су то професионалци које уздрма један гол и који му аксимално могу да трче 60 минута.

• Valjak

Meni je PLANIC bio sumnjiv ,krivac za GOL. Kao da je !? Cudno !

• 1389

23. avgust 2022 | 23:23

Karma je to ljudi

• Zoran

23. avgust 2022 | 23:22

Pavkov nije poenta da daš svom timu gol nego protivničkom zar ti Deki nije rekao 🤣🤣🤣

• Uprava NE SME da pisne

STANKOVIC NIJE DORASTO ZA VELIKA DELA. SAMO TAKO .

• Daniel

Kad su u drugom poluvremenu izasli na teren pomislio sam da su bili u nekoj pecenjari i najeli se prasetine. Znaci kondicija 0. Bruko

• realno

Prevara od igraca, drvoseca, najgori igrac u istoriji Zvezde. Tehnika 0 ne znam kako je on uspeo da postane fudbaler, protiv Rendersa omasio 2 zicera koje bi i moj deda dao

• TuPavKov

23. avgust 2022 | 23:20

,, Sudbina je tako htela, da odem iz rodnog sela"

• Makiš

To je to zato si i ušao da ga daš.Pavvvvkooov.

• 1

23. avgust 2022 | 23:17

Nije pavkov nikakav tragicar, hvala mu sto je saigracima prekratio muke, zamislite samo da su morali da igraju produzetke svi bi pocrkali, onaj crnac u napadu makabija trci celu utakmicu istim tempom a nasi imaju snage jedva za nekih 25 min, drugo poluvreme su jedva izasli na teren i odmah se videlo da su gotovi.

• 23. avgust 2022 | 23:37

Mile

@1

Gol visi celo drugo poluvreme, niti imamo s kim da napadnemo niti smo pokušali. Da je došlo do produžetka neki ne bi mogli ni da stoje. Videli su se izgubljeni pogledi dok se bore za vazduh. Protivnik melje celu utakmicu,ponavlja akcije, skockan ali skroman u odbrani. Dobili su nas na sredini . Neshvatljiv pad od 40tog minuta,presmešan prvi gol I tužno drugo poluvreme, gore nego u prvoj utakmici. A tri puta smo skuplji. Nekog treba da je sramota.

• Baja

Sad mu je sigurno porasla cena na tržištu

• 23. avgust 2022 | 23:25

Lola Smederevo

@Baja

Čovek zna, da kad je ispred gola, treba da šutira u gol! Sad što je to bio njegov golman i što mu nije rekao da se skloni ili bar da ne dira loptu, to je druga stvar. Što se cene tiče, već je dogovorena ranije, srećom!

• Rola

Svaka čast al ga dade to je kaznio Stankovića koji ga svake sezone prodaje. Lepo reče jedan sekundarac pre utakmice Pavkov odlučuje samo siroma nije znao za koga.

• No Name

Nesposobni Pavkov odveo zvezdu direk u LE. Teska neznalica sramota.

• Aaa

23. avgust 2022 | 23:10

Jedini tragicar je Stankovic, covek koji na poluvremenu napravi taktiku da brani 2-1, koji nas je tako postavio da smo jedva i primili loptu u drugom poluvremenu. Na sve to, doslo je 50000 ljudi da gleda i ispostuje ovu ekipu, a ti protiv Haife se branis i ne smes da napadnes. Pa iskreno, bolje je sto nismo ni usli u LS, jer na sta bi tek licila Zvezda protiv Bajerna, Barselone ili Reala, kada na SVOM TERENU ovako igras protiv jedne prosecne ekipe..

• Boki

Ma realno i nisu za LŠ nekako nemaju igrače te klase !

23. avgust 2022 | 23:07

Koj moj diraš loptu kad je isla pravo u ruke Borjanu???? Drugo poluvreme katastrofalno,ništa nismo znali kao ovnovi... Ako smo izgubili!!! Stankoviću pakuj kofere polako i ajde... Srnić balvan od čoveka...

• Sa

23. avgust 2022 | 23:06

Sta tragicar, desi se, i borjan je tragicar i svi tragicari...evo potvrde kakav je stankovic trener,,prvi jaci protivnik i kraj,,ovoliko ulozenih para, a ekipa ima snage za 60 minuta,, ovoliko ulozenih para,,sramota..

• Dusan Dzigurski

To Pavkov care, ti si uvek davao najvaznije golove! Svaka ti cast, majstore fudbala!

• Pavkov

Nek ga vise odnesu i zvezde ne...bni

• Delije Padinjak!!!

23. avgust 2022 | 23:05

Ljubi te brat! Nema veze

• Stefan

Gubi se iz Zvezde! Jos mu i pevaju navijaci a covek ne zna da stane na loptu onaj makabijev izmislio fudbal za njega!

• мики 011

Putuj više Pavkovu i povedi Kangu!!!

• Elmir Kolic

23. avgust 2022 | 23:04

Ovo je Kazna od Boga Stankovicu her Ohiu ne da šansu a ovom Pavkovu daje e jako ste ispalo da jednom ti vidiš kako je

23. avgust 2022 | 23:03

Ljudi moji sa ovakvom ekipom i ovoliko ulozenih para ne plasirati se u ligu najboljih,,bruka,,prvi jaci protivnik nas izbacio, prvi..