Partizanovo tesno vođstvo: VAR prosuđivao milimetre i ispravnost gola, oko ovoga se većalo čak sedam minuta

• 18

Fudbaleri Partizana poveli su u Lučanima u 26. kolu Superlige Srbije protiv Mladosti golom Svete Markovića, a VAR je imao težak posao da prosudi - da li je bio ofsajd ili ne.

Posle čak sedam minuta pauze, pogodak je priznat i sudija Jovanović je pokazao na centar.

Definitivno se, iz priloženog, vidi da je Marković veoma blizu nedozvoljene pozicije pri momentu "preglavavanja" Pavlovića i da se protivnički štoper dao u kašnjenje samo nekoliko milisekundi i milimetara.

Sve u svemu, gol je priznat i Marković je doneo crno-belima vođstvo u meču gde nije bilo mnogo prilika.