Partizanovo tesno vođstvo: VAR prosuđivao milimetre i ispravnost gola, oko ovoga se većalo čak sedam minuta

Sve u svemu, gol je priznat i Marković je doneo crno-belima vođstvo u meču gde nije bilo mnogo prilika

• Vratiće se rode

13. mart 2023 | 00:40

Ofsajd ko planina…

13. mart 2023 | 00:35

Partizan na kraju neće biti drugi… mora još jednom da igra sa TSC, ČUKARIČKIM , a pre njih naravno sa CRVENOM ZVEZDOM…

• Toxi

12. mart 2023 | 20:43

Gde je geometar, da nije na godišnjem odmoru?

• Grobari Jug 1945

12. mart 2023 | 20:37

Titula iz 46 je dodeljena rupi zbog mira u kuci

• 12. mart 2023 | 22:37

Srky

@Grobari Jug 1945

Kako je dodeljena tako ce nakon zavrsetka cirkus predstave biti i oduzeta kao i sve ostale sporne.

• 13. mart 2023 | 00:30

Vratiće se rode

A vama ona iz suda udruženog rada / do sada neviđeno u svetu/, pa ona na pola prvenstva 1999 kada je Zvezda imala samo 2 boda zaostatka, a prvenstvo prekinuto… da ne govorimo o Ljubljani i golu Bjekovića u 100 i nekom minutu… SAMO VI GROBARI NEMOJTE DA PRIČATE O TITULAMA… Toleta da ne pominjemo

• 13. mart 2023 | 00:36

duci

Sa ovom sestom u nizu vracamo vam za onih vasih sest postenih

• Boda Tajson Doživotna

12. mart 2023 | 20:26

Tsc za 3:0 i Javoru za 1:1 protiv Kolubare našli šiške u ofsajdu a ovo ne. Veći je ovo ofsajd od onih slučajeva. Sram bilo VAR sudije.

• 12. mart 2023 | 21:20

enky

@Boda Tajson Doživotna

Evo javio se i tajson rođen za var, ne znam gde je do sada bio ovakav stručnjak što vidi ono što niko drugi ne vidi.

• Sid

12. mart 2023 | 20:22

Linija peterca sve govori. Partizan mora da bude drugi po svaku cenu.

• 14. mart 2023 | 21:19

Mića

@Sid

Neče da "bidne" jer je objektivno za treče do šestog mjesta. Ni guranje sudija ne pomaže. Najmanje su bolji TSC i Ćukarićki.

• MV

12. mart 2023 | 20:13

A VAR nije radio u prvom poluvremenu...cist penal za Mladost nisu svirali! U ozbiljnim ligama, svaka intervencija VAR-a se naknadno prikaze, izvuku se linije ili sta vec...

• Cv

12. mart 2023 | 20:12

Sta je tu cudno normalno je da poguraju Partizan i Zvezdu nista me tu ne cudi.

• Papa

12. mart 2023 | 19:54

Pa gde su linije da nm to pokazu za koliko "nije" ofsajd?

• 12. mart 2023 | 20:04

Pop Cira

@Papa

Srdjan Jovanovic i njegova ekipa su propustili cas kada se ucilo izvlacenje linija.

• Cubaka

12. mart 2023 | 19:53

Srdjan Jovanovic zvani "grobar' na terenu a u Var sobi njegovi pajtosi, 100% sam siguran da je ovaj gol Partizana "posten".