• Mare

18. maj 2023 | 08:59

Vojvodina da pokaze obraz i pusti na pocetku odmah 2 gola Cukarickom i onda neka igraju 90 minita.

• Raca

18. maj 2023 | 07:44

Čukarički ne treba da igra ovu utakmicu, ovo je lakrdija, po ovome da je bio i 80 minut igrala bi se nova utakmica??

• Ns

18. maj 2023 | 06:32

Pravilnik je jasan i postoji da bi ga krsili zvezda i partizan kad jm odgovarq.....

• FANTOM(68)

18. maj 2023 | 00:37

Zato što su iz Vojvodine ucenjivali FSS i bili oslobođeni od krivice. Prvi put kada su protiv Partizana napustili utakmicu isto u kupu i nisu bili kažnjeni. A potom naredne godine trebali su biti domaćini finala kupa Srbije misleći da će igrati finale. Međutim kada su izgubili u polufinalu kupa odustali su od finalne utakmice. Utakmica se igrala u Beogradu. Po pravilima igre utakmica se nastavlja od onog vremena kada je do prekida došlo. Ako je prošlo tri četvrtine utakmice ona se registruje rezultatom u vremenu prekida. Ni u jednom primeru se ne spominje nova utakmica. Ali opet ucena. Dokle bre savijati leđa? Ni u kakvom slučaju se ne treba ponovo igrati iz početka, ići sa tužbom do Lozane.

• Brdjanin

18. maj 2023 | 00:33

Bolje se vratite u BG, i poklonite im pobedu! Sramota, da se nastavio mec bilo bi 0:4!

• Pp

18. maj 2023 | 00:26

Nema šta da se bune, takva su pravila. Tako je bilo Zvezdi na utakmici sa najčuvenijim timom Milana kad su do 68. minuta vodili sa 1-0 golom Savićevića i falila su još 2 minuta da bi utakmica bila registrovana tim rezultatom. Kiša i nevreme su spasili Milan koji je u ponovljenoj utakmici odigrao 1-1 i prošao na penale.

• BOBA

17. maj 2023 | 23:49

Propozicije su nažalost po Čukarički takve da se igra nova utakmica,samo je napravljena greška što i utakmica Čukarički i Partizan nije ponovljena već nastavljena a sve da ne bi bilo 3-0 za Čukarički jer Partizan nije smeo da izađe na teren od navijača koji su im pretili