≫

Poraz Zvezde u Nemačkoj: Lajpcig skupo naplatio greške, crveno-belima malo 45 minuta za trijumf u LŠ

≫

Zvezda je odigrala dobro drugo poluvreme, iako je primila dva gola, ali... Nedovoljno je to u Ligi šampiona

• Carke

26. oktobar 2023 | 08:33

Nemamo dobar skauting,gledam sinoc fejenorda i gimenez koji je dosao iz cruz azula holandjani ga platili 6 milki a decku u prvenstvu holandije dao na mislim devet utakmica 13 golova i sinoc laciju dva,a mi doveli 2,3 igraca za po 5 milki a oni ne znaju kontru da odrade.ko tu gresi?

• Mire

26. oktobar 2023 | 08:26

Fun fact: Crvena Zvezda u 15 utakmica LŠ ima gol razliku -33. Koliko je to ukupno golova primila na 15 utakmica?

• pero

26. oktobar 2023 | 08:15

Nismo seosramotili .imali smo svoje sanse nismo iskoristili oni jesu.Sudija lagano delio zute kartone nasoj odbrani.Samo na pocetku su bili malo uplaseni ali kasnije ravnopravniGledaoici i pre utakmice i za vreme super.Ponosan sam na moje Srbe da smo cak bili glasniji vise puta od njihovih navijaca.Srpski ponosu idemo dalje.🇷🇸🙏💪🏻🙏😂

• Za nagradu ste

26. oktobar 2023 | 07:23

Za naslov I objasnjenje, malo jedno poluvreme za pobedu. Malo je I 5 poluvremenu, kakva pobeda. Dok su igrali autobus pred golom primili samo jedan, cim su se malo otvori li 2. U Bgd ce primiti bar 4. Nas fudbal je nivo Malte, Islanda

• Deki

26. oktobar 2023 | 07:17

Očajan fudbal, ja ne znam šta novinari i mediji gledaju i zašto propagiraju neistinu. Lajpcig je ništa posebno, 2.liga Evrope, gde su onda Zvezda i Partizan.

• Cz bg

26. oktobar 2023 | 06:45

Biće to najbolji tim u L.Š sa najviše poraza ...igramo extra al eto do sad smo primili samo 8 golova na 3 utakmice.

• Igor Obrenovac

26. oktobar 2023 | 06:29

Ma sve je odlično. Najskuplji tim u istoriji srpskog i jugoslovenskog fudbala, a rezultati Javor 3:2, Kragujevac 3:2 i neregistrovan igrač da slučajno ne izjednače, Pazar 2:1 i FBI ne bi mogao da utvrdi zašto penal. Odložili TSC i Partizan inače bi se već oprostili od titule. Sad će protiv ovog IMT-a koji je u vlasništvu ultra kopa da poprave gol razliku. Što se tiče LŠ njima je Haland trebalo da spakuje 3 komada, 10:1 bi bio realan rezultat. Protiv Jang Bojsa izvukli bod. Sad od ovog poraza se pravi neka priča kao nisu loši. Da ih pita čovek ko su vam ovi napadači plaćeni po 5 miliona evra. Gde su vam Kanga i Kvanga. Od ovog trenera napravili Murinja, a čovek dobio tim u koji se 5 godina spucale velike pare plus 5-6 pojačanja plaćenih od 3 do 5 miliona evra.

• Dok

26. oktobar 2023 | 05:20

stranci kolo vode u ZVEZDI, nema nista od naseg ⚽️❗️👎 DALEKO JE PRAVI EVROPSKI FUDBAL OD 🇷🇸.

• Milan

26. oktobar 2023 | 04:57

Jadna je naša Zvezda i njeni rukovodioci kad se zadovoljavaju porazom i traže neke dobre momente da bi se reklo eto nije tako loše . A loše je da ne može losije da bude , pogotovo je promašaj sa novim pojačanjima iz inostranstva . Dosta više sa tim pojačanjima i daj te da naša deca igraju fudbal .

• Krkan

26. oktobar 2023 | 03:11

Igraju LS 10 god ,uvek zadnji na tabeli 😂😂

• marko

26. oktobar 2023 | 02:51

Jel moguce da covek izvede istu odbranu sve 3 utakmice, jel moguce da Micko glumi beka opet, ako je planirao da igra ovaj sistem sa 3 stopera ko je bio u planu da bude desni spoljni,neverovatno amaterski!

• 🤣🤣

26. oktobar 2023 | 01:40

90%glodari pisu Vole ligu sampiona🤣🤣🤣a ne znaju sta je

• Pomoc Baharu

26. oktobar 2023 | 00:54

Sredina terena je suplja zato se I prima mnogo golova,a suplja je jer je Mijailovic na pogresnom mestu.On mora da igra u sredini sa Stamenicem i Hvangom …Predlog za Bahara Glazer - Nedeljkovic - Djiga- Dragovic- RodicStamenic- Mijailovic- Hvang…po bokovima Bukari i Ivanic…i u spicu Kraso ( Mijatovic sto veca minutaza )

• 442

26. oktobar 2023 | 00:31

Ми не припадамо овом такмичењу.

• Buraz

26. oktobar 2023 | 00:14

Citam ove komentare i cudim se ajde kmekavci sto komentarisu to se odmah prepozna komentar ali oni su nebitni cudno je sto pojedini zvezdasi lupetaju,nz sta ocekujete da pobedimo siti i lajpcig u gostima? Stanite malo na loptu pa razmislite nasa realnost je borba sa bojsima za 3 i 4 mesto.

• Miki

26. oktobar 2023 | 00:07

Zvezda je izgubila oba poluvremena. 1:0 i 2:1 tako da je bilo i trece poluvremene verovatno bi gol razlila bila jos veća.

• Marko

26. oktobar 2023 | 00:02

Zasto Degenek, Kanga, Kangva , Kraso I Katai ne igraju od pocetka ..sta ima Zvezda od one defanzivne postave

• Ogi

Bravo Zvezdo, hrabro i muski a uz malo srece mogli su vaditi loptu iz mreze vise puta.

• Zoran

25. oktobar 2023 | 22:53

Bruka i sramota ali šta reći to Crvena Zvezda ona i ne može bolje ⚫⚪⚫⚪

• 26. oktobar 2023 | 00:10

Buraz

@Zoran

Bitno da pfc(kmekavci) mogu bolje to su pokazali primivsi 5 golova od akademije kopenhagena u kupu cunga lunga,a kako stvari stoje posto ne pratite fudbal krenulo je i u kosarci od nekih akademija da se gubi...Kme kme kme sudije krive za auto kos.

• Laki

25. oktobar 2023 | 22:46

Mislim da je sudija kriv za poraz.

• Oooo

25. oktobar 2023 | 22:44

Pojačanja katastrofa : Ndiaje,Djiga katastrofa,Hvang zalutao ,imamo igrača manje kad oni napadaju ,Hvang ispada! Stameniċ van forme !!! Lako primamo golove !

25. oktobar 2023 | 22:19

Bruka i sramota, žalosno. Naša stvarnost.

• 25. oktobar 2023 | 23:21

ZEMUNAC

@Otpisani Prle

PA NIJE OVO LOSA EKIPA I ONI DOLAZE IZ JAKE LIGE.ZALOSNO JE KADA IZGUBIMO OD NEKIIH AMATERA A OVO I NIJE TAKO LOSE BILO. AKO IH POBEDIMO U BG A TREBALO BI ONDA SVAKA CAST TU SMO JAKO DOBRI.

• SRB

25. oktobar 2023 | 22:09

Najgora Zvezda u zadnjih 10 godina

• Bora

25. oktobar 2023 | 22:00

Treneru odlazi, ovo je bruka bolji tim smo imali pre tebe.

• Milan233

25. oktobar 2023 | 21:59

Ovo je zalosna stvarnost🥺Ivanic,Rodic i onaj koreanac nisu ni za drugu ligu kao ni sam Bahar.Sve dobro je unistio koreanac ili ova dva antifudbalera.A brani se i samo brani de se ne prolazi u LP.Bahar napolje a za njim Rodic,Ivanic i koreanac

• Svirko

25. oktobar 2023 | 21:55

Igramo odlično.Uzimamo najmanje bod!

• Delija Sever

Bez Bukarija gubimo sigurno sto se penala tice nije bio jer je igrac prvo izbacio loptu pa nakon toga ide faul po pravilima nije penal.

• crno

8 stranaca + trener. Da bude jos gore niko veze nema sa fudbalom. Sramota za ligu sampiona sto zvezda igra. Sto pre priznamo sebi nice nam lakse

• 1389

25. oktobar 2023 | 21:41

Sta kaže sudijski ekspert, penal ili ne :)

• crno

25. oktobar 2023 | 21:35

Nema srece dok je Terzic u klubu. Ja ne znam sta vama nije jasno.

• Ha

Ako pitate eksperta Jokica onda je bio penal

• 25. oktobar 2023 | 21:53

Milan

@Ha

A zašto nije penal.ok odneo loptu ali posle toga skoro nogu polomio...pa sta znaci neko izbije loptu i razbije igraču posle glavu i nikom nista...

• Šteta

25. oktobar 2023 | 21:28

Onako dobar tim je rasturen otkako je došao novi trener, jednostavno nema one borbe i žara .......

• Mića

25. oktobar 2023 | 21:26

Dva beka, dva levata. Oba k'o muve bez glave. Nakon deset god. nisu u stanju nači dva čestita, brza beka. Ovo će biti katastrofa.

• el pistolero

25. oktobar 2023 | 21:25

Nadam se da je ovo zadnji put da igramo ligu sampiona, jer realno mi smo zalutali ovde i nije nam mesto. 2 pasa ne umemo sastaviti, igraci deluju toliko sporo i tehnicki nedorasli protivniku da je to prosto neverovatno. Stopera nam igra bek, a bekove igraci sredine terena😂 a trenera nemamo, tu je ali kao da nije.

• 25. oktobar 2023 | 22:55

Zoran

@el pistolero

Potpuno si u pravu ali to se dešava kada na silu osvojite titulu i zato je bolje biti i na četvrtom mestu ali pošteno ⚫⚪⚫⚪

• 26. oktobar 2023 | 00:54

Vokri

Tako je i da covic nije namestio ono gore na severu pokazali bi mi jugoslovenskom narodu i narodnosti kako se igra nogomet.ili bi terza? Svejedno,sutra u Kluzu po pobedu u utesnom kupu sajamskih gradova

• SaNDzAK AiRLiNES

25. oktobar 2023 | 21:20

Ja mislim da je vrjeme sa mjenjate trenera 🤣🤣🤣🤣

• Istina

Odbrana za ligu šampiona Djiga, Rodić i Mijailovic, verovali ili ne.

• PNM

25. oktobar 2023 | 21:19

Gde li otišao Mijailović kod gola? Mada,nije on kriv,vec onaj koji ga stavlja na beka,stopera... Uzas

• Šomi

25. oktobar 2023 | 21:18

Žalosno je koliko smo tanki

• zane

25. oktobar 2023 | 21:15

nema srece za klub koji kupuje svake godine titulu !!!

• Cile

25. oktobar 2023 | 20:55

Bice tesko, bice 1:3.

• Dr

25. oktobar 2023 | 20:36

Informacija sa RTS 1- oko 2.500 navijača Zvezde. Informacija sa stadiona - oko 6-7000 navijača Zvezde. Samo u kavezu ih ima 2.500. Uostalom, gledajte

• Nenad

25. oktobar 2023 | 20:35

Ali zasto bez Bukarija.Zasto nema Kataija mislim da je izmislio fudbal za Mitrovica.

• 25. oktobar 2023 | 21:57

Semajlirane_pufne

@Nenad

Katai igrao skoro celu proslu u Superligu pa se nije ni video,sam ispred golmana i dodaje mu loptu

• 25. oktobar 2023 | 22:00

Kodiaq

@Nenad

Katai nije u formi

• Saša

25. oktobar 2023 | 20:31

Mitrović stamenić tanki za evropu... Neka nam je bog u pomoći..

• PFC BWA

25. oktobar 2023 | 19:51

Mogu mogu :)

• Gost555

25. oktobar 2023 | 19:41

Bice 2:0 za Lajpcig koji ce igrati u oslabljenom sastavu.

• Krempita

25. oktobar 2023 | 19:40

Ajmo Lajpcig.

• Pa

25. oktobar 2023 | 19:33

Prvi i drugi u grupi idu u eliminacionu (kup) fazu, treći ide u uefinu ligu a četvrti u Surdulicu.

• ☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️

25. oktobar 2023 | 19:25

Gledam Fajenord-Lacio. Stadion prima 50 000. Svi navijaju. Ne čuje se ni pištaljka sudijska. A mi se nešto busamo sa Marom. Kao svi se oduzmu kad izađu na Maru. Dada. A navija samo sever. I to na početku a posle tralala tralala. Ko da je festival pesama. Eeeeee. Daleko smo mi miljama od navijanja.