Gest štopera Barse posle crvenog kartona koji će da izazove haos: Evo šta je značenje ovog poteza rukom

≫

Ronald Arauho se nije mirio sa sudbinom i odlukom Ištvana Kovača

• nesa Pavlovic

17. april 2024 | 20:36

Kod rezultata 1:3,cisto saplitanje nad Gundoganom nije sankcionisano,niti je cak War uopste uzeo u razmatranje,tako da je evidentna namera da se osteti domacin

• Strahinja

17. april 2024 | 07:35

Šteta velika.Sudija je uništio utakmicu .Ne razumem zašto ovakve uvek forsiraju za velike mečeve .Rumunska liga je korumpirana do maksimuma .Sad šta je tu je .PSŽ je strašna ekipa,prva utakmica je bila praznik za oči ova bi bila isto . Barsa sa ovim dečacima,igra lep fudbal i dobro se drži .Ipak vidi se da se sve oko love vrti .Sudija je najverovatnije dobro prošao i nema problem sa time što više neće da sudi ligu šamoiona .

• 17. april 2024 | 11:36

QleTheGreat

@Strahinja

Mi izgleda nismo gledali istu utakmicu. Sudija nije imao ni jednu jedinu gresku. To sad sto spanska cig....anerija pocinje da odugovlaci od 12 min prvog poluvremena pokusavajuci da sacuva rezultat protiv ekipe koja moze da da bilo kome bar 5komada za poluvreme je njihova pogresna odluka. Ja nikakav problem sa sudijom ne vidim. Inace, navijao sam u ovom dvomecu za Barselonu, ako to u opste nesto znaci

• Mare

17. april 2024 | 00:21

Bolje primiti gol nego ostati bez igraca u tom periodu utakmice.Ne znam sta je mislio dok je pravio faul u sesnaestercu nad igracem koji bi bio u gol sansi.Da ga je pustio,verujem da bi drugacije sve bilo.Ovako arapske pare idu dalje...

• Drasko

17. april 2024 | 00:05

Sta ima da razmatraju disciplinci uefe ne razumem, covek je samo rekao ono sto je mogao videti svako ko je gledao utakmicu, kradja naravno, var se nije oglasio kod nezasluzenog crvenog ni kod cistog penala za barsu.

• 17. april 2024 | 06:12

.....

@Drasko

Koju si ti utakmicu gledao a u teskoj si teoriji zavere covece?!?!

• CAVEAT EMPTOR

16. april 2024 | 22:41

da vidiš kako je dugi niz godina bilo vašim protivnicima kad su sudije njih potkradale u vašu korist