Navijači Novog Pazara razvili zastavu Turske pre početka meča sa Zvezdom
≫
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Gagi
Ništa čudno a ni prvi put! Mislim da bi u Izraelu bili onako komplet deportovani! Preko Brancino tursa!?
teorija zavere
Ono kad ne znaš dal si Turčin, Bošnjak, Musliman ili Bogumil, al u dubini duše znaš da su ti preci bili Srbi pravoslavci.
NekoKo
Veći je problem što mi koji se osećamo i dušom i telom kao građani Srbije ne širimo naše, srpske zastave. Niko nikome ne treba da brani da širi zastave bilo koje regularne države. Sa druge strane obaveza svake države pa i naše je da čuva svoje nacionalne interese, svoje granice. Tamo gde postoje separatističke provokacije mora da se deluje ali civilizovanim merama dok stvar ne izmakne kontroli. Ja sam siguran da u Novom Pazaru ima više srpskih zastava, a ako to nije slučaj, onda država Srbija treba da poradi na tom pitanju i to po više osnova. Treba videti šta je to što se može još učiniti da se još više građana pomenutog kraja oseća kao državljanima Srbije ali treba i doseliti određen broj stanovnika iz drugih delova Srbije u taj kraj. To se može postići ciljanom i smišljenom ekonomskom politikom gde bi se cela oblast Raška više razvijala i gde bi plate i uslovi života po svaku cenu bili na najvišem nivou u zemlji. Stotine hiljada građana lojalnih Srbiji bi iz Beograda otišlo tamo sutra za platu od 3000 eur i stan. To se sada radi dok ne bude kasno. Da Kosovo danas ima cenu u novcu koju treba da platimo a da tamo bude značajno više srpskog stanovništva od albanskog, verujem da se ne bi postavljalo pitanje, makar generacije morale da jedu korenje i da vraćaju dugove, a ovo je daleko manja cena od toga. Tako se izbegavaju i potencijalni ratni sukobi, gubitak teritorije ali i jačanje separatizma. Nas treba da brine to što se ovakve metode čak ni ne uzimaju u razmatranje.?