Nemanja Radonjić se javio posle Pafosa i porukom na Instagramu bacio navijače Zvezde u trans

M. M.
M. M.    ≫ 

Komentari

  • Rliecha PRODAJEM KUPAĆE

    20. avgust 2025 | 16:39

    NK partizan je u dve sezone uspeo da ispadne iz kvalifikacija za 5 Evropskih takmičenja i time postavio novi Svetski rekord i to 1x iz LŠ, 2x iz LE i 2x iz LK! I to od cirkus i amaterskih klubova! Ovo ne može svako! Čestitamo franjosi! Čestitamo i upravi u odelima i pampers bebicama koje se sad brčkaju na Adi ciganliji! A njihovi portali i ostali crno beli mediji kojih je u Srbiji 95%, digli euforiju na max, kao da su osvojili LŠ! Valjda da im bude lakše i da veruju u to! Da zaborave neviđenu bruku i sramotu! Da lažu sami sebe u čemu su najbolji i bez premca! A ja se naprodavao kupaćih, bila je neviđena potražnja među breskvicama! Idemooooooo Radonjaaaaaaaaa

  • Vlada

    20. avgust 2025 | 16:23

    I Pafos je bacio u trans navijače mezimice, mnogo pre i mnogo bolje od Radonjića. 🤣🤣🤣🤣

  • Aca

    20. avgust 2025 | 15:53

    Pafos precenili, noge se blokirale. Nije jasno samo kako su Dinamo Kiev izbacili. Klasicna YU Skola, povuces se i iz kontre vrebas. Realno, Leh daleko opasniji, koji te satera nazad. Zvezda bez nekoliko njih. Realno daleko bolji tim, ali glupa greska Elsnika, onaj Gruzijac ili sta vec, ponavlja gresku protiv Leha, njegov igrac koga treba da pokrije, daje gol. To su finese a ne futbal. Miloje, ne primecuje to da im naglasi. Odbranu ne znaju da igraju, treba Terzinho da angazuje kosarkaskog trenera i da ih vodi na treninge kosarkasa, markacija u odbranu. Napadi sa standardnim centarsutevima su EX-YU potpis, totalno neefikasni. Trebaju neke akcije po travi, mozda basket akcije. Ajde, sve najbolje, analize i moze se sve.

  • Smesan lik

    20. avgust 2025 | 15:29

    Jadni su vam navijaci ako ih on baca u trans

  • Sta bi

    20. avgust 2025 | 15:16

    Gde se sakri madjija, on je najavljivao petardu I tvrdio kako ce njegove skupe vedete zgaziti ove siromahe sa Kipra. Nema nasih sudija, namestanja, moranja pustanja mezimice, oderase Kiprani. Ulepsase mi vece, spustise opajdaru u njihovu rupu. Svaka I'm cast.

  • bb

    20. avgust 2025 | 15:14

    Oni umalo nisu strpali jos koji gol juce, i na kipru ce lagano dati bar dva.

  • Laza

    20. avgust 2025 | 14:59

    Mozete vi to, napred Radonja, napred Zvezdo zgazite ih sve!!! Verujemo u Vas, imate kvalitet i znanje. Zapamtite jedno: za koga igrate i koji sveti dres nosite ?!!!

    • 20. avgust 2025 | 15:18

      Al'ih je PAFNULO

      @Laza

      . Mislim dečko da si ti pobego iz ustanove koju si napisao kao "Vaše ime"

  • Srky

    20. avgust 2025 | 14:47

    Pa vi ste sad zavrsili posao,nema sta da brinete

  • neso

    20. avgust 2025 | 14:00

    Zvezda je prodala utakmici i prolaz u grupnu fazu ,samo slep covek to ne vidi.Realno u grupama nemamo sta da trazimo a ovaj miljarder dao 30-50 miliona ispod stola i svi zadovoljni

  • Laki

    20. avgust 2025 | 13:51

    Evo, svi smo u transu😃😁

  • Peva li

    20. avgust 2025 | 13:39

    Ljubimice šta si stala, nema ništa bez penala

  • ntt

    20. avgust 2025 | 13:36

    Zar je ovaj atletičar još u klubu.

  • Druže

    20. avgust 2025 | 13:19

    U transu sam!

  • DedaBranko

    20. avgust 2025 | 13:18

    A gde ces ti to biti na Kipru? Na tribini sa navijacima jel? Mani se ti Zvezde i povedi Arnautovica sa tobom.

  • Smederevac

    20. avgust 2025 | 12:42

    4x jeftiniji tim ponizio crveno zlo i zato će sada fkLoznica i stadion otići za dz.

    • 20. avgust 2025 | 13:43

      Cemer

      @Smederevac

      Jeste izmenjali pelene od Skota? Ajde da se peru ruke,i da gledas kako se na Kipru ulazi u ligu sampiona,ne brini ti za nas,vi ste u ambisu odavno

    • 20. avgust 2025 | 13:59

      Djordjević Beč

      @Smederevac

      Oduvek i zauvek je crveno bilo radost a crno zlo i nesreća☝️To važi i za vas njofro🤨

    • 20. avgust 2025 | 14:17

      Nele

      @Smederevac

      Kada FK Dunđer pobedi varni paljak na livadi za koze , ne javljas se zar ne .?

    • 20. avgust 2025 | 14:21

      Dragan

      @Smederevac

      Smederevac, odličan komentar..Kratak i glup

    • 20. avgust 2025 | 14:48

      Kibo

      @Smederevac

      To je fudbal desava se.

    • 20. avgust 2025 | 15:26

      Zvele

      @Smederevac

      Ajde po lekić, pa paljba na spavanje brzo......

  • Cava

    20. avgust 2025 | 12:35

    Agde si ti,kad trebas nigde te...

    • 20. avgust 2025 | 13:50

      Brk

      @Cava

      De ne prdi! Drze ga ko besnog u lancima na klupi da bi Miloje prodavao ove leseve od igrača! Glodari da se ne javljaju tacno jos 176 godina 3 meseca 12 dana 6 sati 32 minuta i 11 sekundi!

    • 20. avgust 2025 | 14:54

      Ceca

      @Cava

      Ajde ti u skolu, molim te!?

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA