Partizan u začaranom krugu sukoba čelnika: Trener između dve vatre čeka pobednika tihog rata

   ≫ 

Komentari

  • helga

    4. februar 2026 | 15:49

    kao da neko pita upravu..zna se da TIRASNA dovodi ove stetocine sa zadatkom da bude sto gore u klubu i da od svega albanka ima koristi..pokazalo se u prvom kolu zato je tak brabonjak u klubu zajedno sa tom izdajnicko albanskom upravom..marsss svi iz partizana

  • Milan

    4. februar 2026 | 15:41

    Šteta, a taman su se jadni bili ponadali da mogu do titule.

    • 4. februar 2026 | 15:58

      bosko buha

      @Milan

      haha a vi kao igrom nesto zasluzujete..znate vi da sve u zadnih 10 godina je lazno i ko vam donosi titule..isto kao i u kosarci..al zapamti..jos malo pa vas gase ko sijalicu..znas ti da to dolazi a mi se radujemo kao i svaki posten covjek..sramota je da albanski klub bude prvi u srbiji..zar ne tiranac

  • ARS

    4. februar 2026 | 15:24

    Na šta je spao Partizan, jad i beda SDP čerupanje do gašenja !

  • bad

    4. februar 2026 | 15:14

    ove da nema treba ih iz.isliti,ovaj sivi i sumorni dan i onda sapunica iz humske,gde ćeš lepše da se ismeješ nego sa franjovim dečkima i ljubiteljima vokrija,njihovim najvećim idolima,naravno!

    • 4. februar 2026 | 15:52

      Crveni KMEko

      @bad

      Smejačemo se i mi kada završite kao Steaua sa vašim legendama kao Robert Prosinečki, Milivoj Bračun, itd.

  • Sanja

    4. februar 2026 | 15:13

    Podrska za Danka ,uaaaaaa Mijatovic odlazi!!!

  • Normalno

    4. februar 2026 | 15:10

    Da nije trener kriv,on je tu kao fikus,kriv je onaj ko ga postavio,sve u svemu neka je Partizanu Bog u pomoc da ne zavrsi kao sa Duljajem na cetvrto mesto.

  • Televisia presenta

    4. februar 2026 | 15:03

    Pratite nas i dalje nećemo vas razočarati, uskoro nove epizode, da li će Mijat vratiti u svoje naručje Danka kada se sazna da mu je brat po babinu liniju ili će ostati tvrdog srca..... uskoro....vaša Tv presenta.

  • VHorsens

    4. februar 2026 | 15:00

    Što ne napišeš da Vazura i Iliev vršljaju po klubu i potpisuju klince? A to nećemo, jer si sa njima dobar?

  • Vlada

    4. februar 2026 | 14:58

    Crnogorac se pita u srpskom klubu? Užas?!

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA