Sport Fudbal Komentari na "Šta bi bilo kad bi bilo: Džasper po ukusu Partizana, ali..." - Telegraf.rs Šta bi bilo kad bi bilo: Džasper po ukusu Partizana, ali... Zoran Ivković 17/04/26 | 10:00 ‹ Pročitajte ceo tekst
Max90
Mijate I rasime prvo dovedi te drugog trenera umesto ovog blagojevića gacinovica ili fedju dudica sa blagojevićem tesko i taj dzasper mogo ista da uradi
Podelite komentar