Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika MISKO
Ime je obavezno
E-mail adresa je obavezna
E-mail adresa nije ispravna
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • loks

    07. novembar 2017 | 07:58

    I nije neka steta da ga ne puste..nece se primijetiti da ga nema..cemu zalopojke o igracu kakvih je puna srbija..

  • NekoKo

    06. novembar 2017 | 23:34

    To je ono što sam nedavno pisao. Mnogi naši treneri i bivše legende su ipak licemeri i ipak na prvom mestu gledaju isključivo samo svoju korist, a veoma se često pozivaju na patriotizam, na priče kako je reprezentacija svetinja isl. Čuj može da se povredi i u klubu pa da ne igra za reprezentaciju, a država u njega uložila ogromne pare. Uvek ću da ponavljam jer mnogi ljudi nažalost ne kapiraju da su 99.9% klubova u Srbiji državni i da svi klinci poput Gudurića uče košarku u tim klubovima. Kada kažem državni klubovi mislim na to da ih bukvalno izdržavaju lokalne samouprave ili im debelo pomažu. Samo jednsotavno treba to sve da stavimo na papir, da podvučemo crtu i da uvedemo zakon kojim ćemo zaštiti naš interes. Sa druge strane reprezentativci treba da imaju još veće privilegije. Drugo je zapad, gde su sve škole košarke i klubovi privatni i gde se članarine plaćaju toliko da uši otpadaju. Kada sve sam plaćaš imaš pravo i da odlučuješ kasnije o svemu. Da se razumemo kod nas deca plaćaju ali to je smešna cifra i nije ni pedeseti deo onoga što je realni trošak i kvalitet treninga. Srpska košarkaška škola je jedna od najboljih na svetu, pa samo je to dovoljan razlog da po merilima zapada ako je privatizuješ, trening košta mnogo više nego recimo u nekom nemačkom klubu, a raspitajte se kolike su članarine u Nemačkoj. Uđemo li u opštu privatizaciju sporta sa realnim ciframa ulazimo u veliki problem. Recimo ako Metalac iz Valjeva postane privatni klub sa svojom halom i svim kategorijama koje ima, cena treninga za klince će biti tolika da to gotovo ni jedan Valjevac koji ima talentovano dete neće moći da plaća. Imamo direktan primer u Češkoj. Oni su na prošloj OI prvi put bili bez ekipnog sporta i njihovi stručnjaci koji su radili razne analize su došli do zaključka da je u socijalizmu treniranje bilo dostupno svakome, dok je od pada socijalizma do danas trenirane postojalo sve manje dostupno širim slojevima društva - jednostavno danas je to preskupo za prosečnog Čeha.

  • MISKO

    06. novembar 2017 | 20:01

    Nista vise reprezentacija ne predstavlja...

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA