Teška provokacija Evrolige, Grobari i Delije poludeli: Da li su uopšte svesni šta su objavili?
                    
                     ≫ 
                    
                
                
                
            Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
 - Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
 - Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
 - Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
 - Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
 - Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
 - Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
 - NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
 
<% message.text %>
Molder
Ljudski je pogresiti a i desava se svima nama,nema savrsenih a opet,mozda oni znaju nesto sto mi "obican" svet,neznamo?!Zivimo u modernom dobu,21.vi Vek je,mnogi se odlucuju na promenu identiteta,promenu pola a nisu bas duzni da to svima objave i razglase Ali...stvari nekada izmaknu kontroli,izadju - procure u javnost i onda,eto belaja!?!
grobar
CIPI RIPI KLUB OPET PUKO HA,HA,HA,HA
Dejan
A sta je evroliga pogresila????zena je gazda u kuci...