Pitali smo ChatGPT da prognozira derbi ABA lige Zvezda - Partizan, promenio mišljenje zbog jednog podatka

S. I.
S. I.    ≫ 

Komentari

  • Milos

    22. mart 2026 | 22:34

    Ispravio se😀

  • Čika Boki

    22. mart 2026 | 14:47

    Kako mu ne rekoste da je u FMP II došao Nikola Jokić, Luka Dončić,... možda bi pobeda bila uverljivija 😀

  • Milan

    22. mart 2026 | 14:02

    Utakmica bez ikakvog značaja Zvezdi je najbitniji meč sezone sledeće koliko El Baskoniji ovo trebalo pokušati dobiti si ako se izgubi nemam veze Zvezdin najveći problem je trener lik nije u uigrao nijedan napad pravi izmene bez ikakvog smisla i ideje uvek u isto vreme a ne sprem rezultata i protivnika..

    • 22. mart 2026 | 14:21

      bad

      @Milan

      kakav stručnjak Bože dragi,nije mi jasno kako te ovi tvoji iz instalacije nisu zvali za prvog trenera,posle bežanja najvećeg,mislim zbog tvojih rezultata sprem tvog kvaliteta!!

    • 22. mart 2026 | 14:37

      Fiki

      @Milan

      Zvezdina igra jeste trci-šutni ali ne razumem lozenje da nesto mozete da uradite u evroligi

    • 22. mart 2026 | 15:11

      Kutna Kinte

      @Milan

      ŠBBKBB Pa ne jasno je kad ste urlali da ode, pa se ućutali kad se vratio, i sad ti je opet trener kriv, pa opet urlate. Ko će tebi udovoljiti, to ne zna ni predsednik KSS

  • helga

    22. mart 2026 | 13:40

    hajde da se malo lazemo..mi to radimo najbolje..heheh partizan razvaljuje malu envera hodze..samo gazi i neokupanu...nema milosti..bonga i kalati imada je razvaleeeeeeeeeee

  • Ibn Tup

    22. mart 2026 | 12:20

    ChatGPT je u ovom slučaju Ćora i sudije!

    • 22. mart 2026 | 14:22

      bad

      @Ibn Tup

      misliš na ovog iz drugog reda sa bat tužbom i gepekovanje istih?

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA