≫

Nova drama i novi remi srpskih rukometašica: Poništen nam gol za pobedu protiv svetskih i evropskih vicešampionki!

≫

Sjajna partija izabranica Ljube Obradovića, na golu briljirala Marija Čolić, ali Holanđanke su se ipak izvukle na kraju - 27:27

• Micky

6. decembar 2017 | 19:01

Bravo devojke!!!Vi ste nas ponos!..

• čarls bronson

6. decembar 2017 | 18:47

Ovi tamnoputi Šveđani , koji su više ličili na Tursku populaciju ,su se upucavali Holanđankama na račun naših devojaka . I protv Nemica ,one ženske su više gotivile "Merkelovke" , mada smo i sami krivi što nismo realizovali dve igračice više u finišu meča , a primili smo gol u sledećem napadu protivnika , umesto dva u plusu dođosmo na egal .

• Goran

6. decembar 2017 | 17:59

Ovi kao da sude u našem fudbalu Dame svaka čast tako se bori za Srbiju

• el dumo

6. decembar 2017 | 17:56

svaka cast na borbi ono uopste nije bio faul pri vojstvu 26:23 rukometasica se bacila....

• Goran.

6. decembar 2017 | 17:31

Bravo devojke.Samo hrabro.

• Wien

6. decembar 2017 | 17:26

A ja mislio kako su sudije izvanredne na ovom prvenstvu kad me demantovase u zadnjih 10-tak minuta....sramota...sramota......nasim damama svaka cast ...

• Građanin

6. decembar 2017 | 17:08

Nemačka nema 4 već 5 bodova, a pobedom protiv Koreje nećemo osigurati prvo mesto jer bi Nemačka sa 2 trijumfa (protiv Kine i Holandije) bila prva.

• Distrikt

6. decembar 2017 | 17:03

Svaka čast Holandiji, pardon švedskim sudijama, na pobjedi...

• Aca

6. decembar 2017 | 17:02

Ma nemaju pojma,vode dve razlike minut pre kraja i igraju nereseno. Razocarale su me.