• Savan

8. decembar 2023 | 11:10

Ponestalo snage u drugom poluvremenu,a i slabo vođene od trenera.U posljednjoj minuta prilkom slobodnog udarca ,sve naše igračice se zabile oko igračice koja je pucala na gol umesto da su se rasporedile oko kaznenog prostora i lopta koja se odbila od zida poljakina umesto da bude pljen naših igračica i slobodan prostor za postizanje gola postala je pljen Poljakinja i time se izgubila posljednja šansa za izjednačenje.

• Brk

7. decembar 2023 | 19:45

Ocajne realno...

• ZORAN

7. decembar 2023 | 18:09

Nažalost izgleda da nema kvaliteta za neki uspeh u ženskom rukometu.A.Bregar tu ništa neće popraviti!Uspavanka od rukometa!!

• Baster

7. decembar 2023 | 17:10

Bilo bi nepravedno da smo pobedili. Mnogo smo loši,bez ideje u napadu.. Golove u drugom poluvremenu smo dali šutevima iz očaja..

• Siki

7. decembar 2023 | 17:07

Ženski pa i muški rukomet nam je u kandžama korumpiranih i nestručnih buzdovana pa i ne čudi što je u katastrofalnom stanju počev od najmladjih pa do seniorskih selekcija.

@Siki

Crnogorski klanovi tzv kadrovi nam unistise ceo sport kao nekada ekonomiju...

• Dana

Kakav kraj? Idu prve dve ekipe iz ove grupe u četvrtfinale! A i bolje da je kraj, odigrati onako dobro prvo poluvreme, a u drugom kao da su se videle prvi put, neverovatno! Kriv je selektor, ne pravi izmene, ne odmara rukometašice!

• majda

koga one zanimaju..isto kao i ova bruka od zvezde..nikoga normalnoga

• 7. decembar 2023 | 19:48

Vojvodina

@majda

Vi muslimani nemate pametnija posla nego da pratite Srbiju?

• Dr

7. decembar 2023 | 17:05

Kako da pobedimo pored ovakvog suđenja,koje je na još gorem nivou nego protiv Danske.

• 7. decembar 2023 | 18:41

Milče

@Dr

Nije sudjenje krivo, što loše igraju. Uvek izgovor suđenje, suđenje. Budimo svesni koliko mogu.

• Geras

7. decembar 2023 | 17:01

Hahha sta se radi strasno... Sve iskusne dale otkaz i došle nove na svetsko prvenstvo.... Uzas