Mesi ovo nije očekivao! Amerikanci ga "istresli iz gaća" na aerodromu, svi pričaju o reakciji Argentinca

S. J.
S. J.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Lionel Mesi (39) briljira na Svetskom prvenstvu koje se igra u Sjedinjenim Američkim Državama, Meksiku i Kanadi. Argentina je odbranu titule započela sa tri pobede u grupnoj fazi, a Mesi je na tim utakmicama postigao čak šest golova i trenutno je najbolji strelac turnira.

„Gaučose“ sada očekuje prva nokaut faza najvećeg fudbalskog takmičenja, gde ih čeka senzacija turnira.

U osmini finala Argentina će u noći između petka i subote igrati protiv Zelenortskih Ostrva, u Majamiju, gradu u kojem Mesi već tri godine živi i igra.

Ipak, ni to mu nije donelo nikakav privilegovan tretman po dolasku na Floridu.

Snimak koji se pojavio na društvenim mrežama pokazuje da je jedan od najboljih fudbalera svih vremena prošao detaljnu i strogu kontrolu kao i svaki drugi putnik.

Mesi je prošao pregled metal-detektorom, pri čemu mu je obezbeđenje naložilo da raširi ruke i noge, a dodatno su skenirane i njegove patike.

Nakon toga, na pisti aerodroma izvršen je i detaljan pregled stvari iz njegovog kofera, koje su izvađene i proverene pojedinačno. Ipak, Mesi je sve to dočekao pomalo iznenađeno, ali uz osmeh, dok su ga pretresali.

(Telegraf.rs)

Video: Radoslav Petrović o odlasku Vanje Dragojevića i Ognjena Ugrešića iz Partizana

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA