Nova kontroverza na SP u korist Argentine, ovo je glupost saigrača Granita Džake zbog koje je isključen
Četvrtfinalni duel Svetskog prvenstva između Argentine i Švajcarske doneo je novu veliku VAR kontroverzu, pošto je Bril Embolo sredinom drugog poluvremena isključen zbog simuliranja.
Švajcarci su u tom trenutku bili u naletu, pošto je Dan Endoj samo nekoliko minuta ranije postigao gol za izjednačenje (1:1), ali je usledio trenutak koji je potpuno promenio tok utakmice.
Embolo je pao posle duela sa Leandrom Paredesom i izborio prekršaj, međutim, glavni sudija Žoao Pinjeiro dobio je poziv iz VAR sobe da još jednom pogleda spornu situaciju.
Mnogi su očekivali da će se proveravati da li je Paredes zaslužio crveni karton, ali je nakon pregledanog snimka ustanovljeno da kontakta praktično nije bilo. Portugalski arbitar je zbog toga promenio prvobitnu odluku i pokazao Embolu drugi žuti karton zbog simuliranja.
Napadač Švajcarske je u 72. minutu morao ranije u svlačionicu, pa su "sajdžije" do kraja meča bile prinuđene da igraju sa desetoricom fudbalera.
(Telegraf.rs)
Video: Ivana Knol došla na meč Engleska - Norveška, pa progovorila o druženju s Halandom
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Nemušti
Koja kontroverza?! Od kad vazi da za simuliranje ide karton?! Pa nek se opet valja po terenu
Podelite komentar
Sekula
Ispravna odluka
Podelite komentar
Ok
Argentina-reprezentacija Granita Dzake 2:1, golman reprezentacije Granita Dzake primio dva gola. saigrac Granita Dzake napravio glupost,i t d. Jel vi stavrno mislite da ste normalni.
Podelite komentar