• 9

Pogledajte kako izgledaju deca najzgodnijih muškaraca na planeti (FOTO)

Da li deca slavnih i prelepih muškaraca podjednako poznata i lepa?

  • 9

Poznati su kao seks ikone Holivuda, a da li su im i deca povukla barem jedan odsto tog "slavnog gena"?

Obišla je pola sveta i odabrala zemlje sa najseksi muškarcima, a posebne reči hvale imala je za Srbe

1. Džad Lou

Foto: AP/Tanjug

Njegov sin Raferti (21)

A post shared by Raff Law (@rafflaw) on

I ćerka Iris (17)

A post shared by Iris Law (@lirisaw) on

2. Pirs Brosnan

Foto: AP/Tanjug

I njegovi sinovi: Dilan (20)

A post shared by Raspberry Blonde (@dylan_brosnan) on

Peris (16)

A post shared by Pierce Brosnan (@piercebrosnanofficial) on

3. Geri Oldman

Foto: AP/Tanjug

I njegov sin Čarli (18)

A post shared by Charlie Oldman (@charlieoldman) on

4. Juan Mekgregor

Printskrin: Youtube/Zero Media

I njegove ćerke: Klara (21)

A post shared by claramcgregor (@claramcgregor) on

i Ester (16)

A post shared by Snap: esther2219 (@esther.mcgregor) on

5. Alan Delon

Foto: Profimedia/Album

I njegov sin Alan-Fabijen (23)

A post shared by Alain-Fabien Delon (@alainfabiendelon) on

6. Silvester Stalone

Foto: Profimedia/AKG

I njegove ćerke: Sofi (21)

A post shared by Sophia Stallone (@sophiastallone) on

Sistin (19)

A post shared by Sistine (@sistinestallone) on

Skarlet (15)

A post shared by scar (@scarletstallone) on

7. Džoni Dep

Foto: AP/Tanjug

I njegova ćerka Lili-Rouz (18)

A post shared by Lily-Rose Depp (@lilyrose_depp) on

8. Mel Gibson

Foto: Tanjug/AP

I njegov sin Milo (27)

A post shared by Milo Gibson (@milogibson) on

9. Antonio Banderas

Foto: AP/Tanjug

I njegova ćerka Stela (21)

A post shared by Stella Banderas (@stellabanderasgriffith) on

10. Klint Istvud

Foto: AP/Tanjug

I njegov sin Skot (31)

A post shared by Scott Eastwood (@scotteastwood) on

11. Alek Boldvin

Foto: AP/Tanjug

A post shared by Ireland Basinger-Baldwin (@irelandbasingerbaldwin) on

I njegova ćerka (22)

12. Arnold Švarceneger

I njegov sin Patrik (24)

A post shared by Patrick Schwarzenegger (@patrickschwarzenegger) on

Daljinac

(Telegraf.rs)

Komentari

  • Pedja

    Da li sam ja realan? Najzgodnijih muskaraca na planeti? Budimo realni oni su samo mocni zbog novca koji poseduju,a deca su lepa na mame koje su se zalepile za novac njihovih tata... Jedino Klintu tu skidam kapu.

  • Milan

    Svaka casta za Staloneove cerke

  • Dany 5

    Slatki su ovi psici ustvari medeni

Preporuka sa Weba

Google preporuke

Najnovije vesti

Dozvoljavam da mi Telegraf.rs šalje obaveštenja o najnovijim vestima