Nejmar i Japanac srušili Hrvate na otvaranju Svetskog prvenstva (FOTO) (VIDEO)

Zahvaljujući dvostrukom strelcu Nejmaru, domaćin Mundijala uspeo da slavi na premijernom meču, ali pitanje je kako bi meč završio da japanski sudija Nišimura nije svirao sporan jedanaesterac u 70. minutu * Konačan rezultat postavio je Oskar u 90. minutu - 3:1

Brazilski snovi o osvajanju šeste Boginje su počeli! Pobedom protiv reprezentacije Hrvatske rezultatom 3:1, fudbaleri Brazila su uspešno započeli pohod ka šestoj kruni na Svetskom prvenstvu koje se održava u njihovoj zemlji.

Junak trijufa Selekaa svakako je dvostruki strelac Nejmar, međutim pitanje je da li bi domaćin pobedio da japanski sudija Nišimura u 70. minutu nije svirao sporni penal za Brazil posle kojeg je Brazil došao do trijumfa.

Prethodno su Hrvati poveli u 11. minutu autogolom Marsela, da bi Nejmar u 29. minutu skinuo kamen sa srca selektoru Skolariju. Konačan rezultat postavio je Oskar u 90. minutu.

VIŠE O OVOJ VESTI MOŽETE POGLEDATI NA NAŠEM SPECIJALU POSVEĆENOM SVETSKOM PRVENSTVU U BRAZILU.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf Sport!