LALE UVENULE U SLOVAČKOJ: Katastrofa Vojvodine protiv Trenčina!

Fudbaleri Vojvodine poraženi su rezultatom 4:0 na gostovanju u Slovačkoj, protiv ekipe Trenčina u okviru drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope

• 6

Sezona za ekipu Vojvodine nije dobro počela. Izabranici Zorana Marića poraženi su rezultatom 4:0 na gostovanju u Slovačkoj, protiv ekipe Trenčina u okviru drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

Domaća ekipa je tokom celog meča bila mnogo bolji rival i potpuno zasluženo je slavila, a da nije bilo golmana Jovanića, ovaj poraz je mogao da bude još ubedljiviji. Tri gola za ekipu Trenčina postigao je Simon. Prvi u 20. minutu, drugi u osmom minutu nastavka, a treći sedam minuta kasnije. Konačan rezultat postavio je Žairo Da Silva u 72. minutu

Treba napomenuti i da je Vojvodina poslednjih 25 minuta igrala sa igračen manje, jer je Marko Živković dobio crveni karton u 65. minutu, iako je u igru ušao osam minuta ranije. Revanš se igra za sedam dana na "Karađorđu".

Trenčin: Volesak, Ramon, Kleščik, Čoglej, Kubik, Baez, Holubek, Mišak (od 72. Hajradinović), Lobotka, Žairo (od 79. montek), Simon

Vojvodina: Jovanić, Pekarić, Nastić, Babić, Alivodić, Puškarić (Živković), Poletanović, Radoja, Ivanić, Makarić (od 57. Stojanović), Veselinović.

Astana - Hapoel Tel Aviv 3:0

Kairat - Esbjerg 1:1

Nefči - Koper 1:2

Košice - Liberec 0:1

Lači - Zarja 0:3

Budućnost - Omonija 0:2