SLAVIĆE SE U SOLUNU: PAOK posle preokreta savladao Olimpijakos!

U duelu crno-belih i crveno-belih iz Grčke, ekipa Paoka slavio rezultatom 2:1.

• 3

Olimpijakos je u dve utakmice poražen od dva najveća rivala. Posle poraza od Panatinaikosa, ekipa iz Pireja izgubila je i u Solunu od PAOK-a rezultatom 2:1.

Gostujuća ekipa je prva došla u vođstvo u 33. minutu preko Samarisa, ali je prednost trajala samo tri minuta, kada je Atanasaidis doneo izjednačenje crno-belima. Domaći su do trijumfa stigli golom Cavelisa u 84. minutu. I Zvonimir Vukić i Marko Šćepović su ceo meč odgledali sa klupe.

U popodnevnim mečevima, Ergotelis Vladimira Stojkovića poražen je na gostovanju Pantraikosu rezultatom 2:1.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf Sport!