Kako bi izgledala tabela Zvezde i Partizana ako se gleda rezultat utakmica samo do 85. minuta?

Ove sezone crno-beli su ubedljivo najviše golova dali posle 85. minuta, a ti golovi su često bili i odlučujući za konačan rezultat

• 60

Onako, na prvu loptu, čini se da nikad više golova u poslednjim trenucima meča nije ''palo'' nego ove sezone u Super ligi Srbije! Sezone u kojoj ima da se odigra još 13 kola.

Poslednji u nizu viđen je u nedelju u Humskoj kada je Partizan u 94. minutu stigao do boda protiv Zemuna, a upravo su crno-beli ove sezone najviše koristili taj finiš utakmica.

Gledajući od 85. minuta pa nagore, Partizan je postigao ukupno 11 golova koji su direktno uticali na bodovni saldo. Najviše od svih ekipa koje trenutno zauzimaju mesto u plej-ofu.

S druge strane, Zvezdin saldo se uopšte nije menjao. Crveno-beli su dali jedan gol u 86. minutu, ali su i primili jedan u 97. u Kruševcu. Spartak takođe ostaje na istom, dok se kod Čukaričkog i Napretka stanje minimalno promenilo.

Malo smo se ''igrali'' i napravili tabelu Super lige u kojoj nismo uračunali golove postignute posle 85. minuta, a ona izgleda ovako: